Петък, 29.03
- 00:30"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
- 01:20"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
- 02:15"Моето име е Мелек" - сериен филм
- 03:15"Наследство" - сериен филм /п/
- 04:10"Свободна да избира" - сериал /п/
- 05:20"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
- 06:00"Здравей, България" - сутрешен блок
- 09:30"На кафе" - предаване на NOVA
- 12:00Новините на NOVA
- 12:30"Наследство" (премиера) - сериен филм
- 13:30"Свободна да избира" (премиера) - сериал
- 15:00"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
- 16:00Новините на NOVA
- 16:10"Пресечна точка" - публицистично шоу
- 17:00"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
- 18:00"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
- 19:00Новините на NOVA - централна емисия
- 20:00"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
- 22:00"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
- 23:00Новините на NOVA
- 23:30"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Събота, 30.03
- 00:30"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
- 01:20"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
- 02:15"Моето име е Мелек" - сериен филм
- 03:15"Наследство" - сериен филм /п/
- 04:10"Свободна да избира" - сериал /п/
- 05:30"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
- 06:30"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
- 07:30"Събуди се" - предаване
- 11:00"Съдебен спор" - предаване на NOVA
- 12:00Новините на NOVA
- 12:30"Чудноватият дом" - с уч. на Глен Клоуз, Терънс Стамп, Джилиан Андерсън и др.
- 14:45"Синьо увлечение 2" - с уч. на Саша Джаксън, Елизабет Матис, Бен Миликен и др.
- 17:00"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
- 18:00"Ничия земя" - предаване
- 19:00Новините на NOVA - централна емисия
- 19:20Темата на NOVA
- 20:00"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
- 22:00"Убийство за Оскар" - с уч. на Робърт Де Ниро, Морган Фрийман, Томи Лий Джоунс и др.
Неделя, 31.03
- 00:00"Опасно синьо: Рифът" - с уч. на Марша Томасън, Крис Кармък, Лора Вандервурт и др.
- 02:00"Синьо увлечение 2" - с уч. на Саша Джаксън, Елизабет Матис, Бен Миликен и др.
- 04:40"Достойна за принц" - с уч. на Джонатан Келц, Натали Хол, Мелинда Майкъл и др. /п/
- 06:00"Иконостас"
- 06:30"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
- 07:30"Събуди се" - предаване
- 11:00"Съдебен спор" - предаване на NOVA
- 12:00Новините на NOVA
- 12:30"Моят Джордж" - с уч. на Сара Ланкастър, Кип Пардю, Вивика А. Фокс и др.
- 14:15"Съкровището на Емилия Ууд" (премиера) - с уч. на Джорджия Хърст, Шон Погмор, Естер Тоуърд и др.
- 16:00"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
- 16:30"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
- 19:00Новините на NOVA - централна емисия
- 19:40На фокус след новините
- 20:00"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
- 23:00"Спешна пратка" - с уч. на Джоузеф Гордън-Левит, Даня Рамирес и др.
Понеделник, 1.04
- 00:50"Ангел на възмездието" - с уч. на Дженифър Гарнър, Джон Галахър Джуниър, Джон Ортиз и др.
- 02:40"Съкровището на Емилия Ууд" - с уч. на Джорджия Хърст, Шон Погмор, Естер Тоуърд и др. /п/
- 04:40"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2