Петък, 29.03
- 00:25Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
- 01:2010 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
- 01:30Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
- 02:00Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
- 02:30Вечната музика /п/
- 03:00Иде нашенската музика /п/
- 04:00Златни ръце /БНТ Пловдив/избрано/п/
- 04:15Сину, реката на страстта сериен тв филм /4 епизод/п/ (12)
- 05:00Библиотеката /п/
- 05:3010 000 крачки /сборно/п/
- 06:00Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
- 06:30България в 60 минути с Мариана Векилска
- 07:30Бързо, лесно, вкусно
- 08:0010 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
- 08:10Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /5 и 6 епизод/п/
- 09:00Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
- 09:30Пролетно пробуждане научнопопулярен филм
- 09:45Искам да бъда: Българин детска образователна поредица
- 10:15Ще дам всичко от себе си тв новела на Евровизия /п/
- 10:30Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
- 11:00Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
- 14:00Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
- 15:00История.bg
- 16:00Светът на жестовете
- 16:15Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
- 16:30Сину, реката на страстта сериен тв филм /5 епизод/ (12)
- 17:15Най-доброто от... Боян Лечев
- 17:5010 000 крачки /БНТ София/
- 18:00По света и у нас
- 18:30Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
- 19:00Верую - проф. Кирил Стефанов документален филм /2009 г./
- 19:50Лека нощ, деца! Благуните: "Ловци на мигове" /4 част/
- 20:0010 000 крачки /сборно/
- 20:30Морската болест /145 г. от рождението на писателя Ст. Л. Костов/ тв постановка по комедията на Ст. Л. Костов /1987 г./, режисьор Павел Павлов, в ролите: Константин Цанев, Искра Ангелова, Живко Гарванов, Татяна Лолова, Вълчо Камарашев, Катя Чукова и др.
- 21:50Другият музей: Литературно-художествен музей: "Чудомир"
- 22:00Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
- 23:00По света и у нас
- 23:25Новото познание
- 23:55На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
Събота, 30.03
- 00:25Домът на вярата Храм "Свети пророк Илия", Княжево /п/
- 00:55Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
- 01:2510 000 крачки /БНТ София/п/
- 01:30Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
- 02:00Време за губене /БНТ Пловдив/п/
- 02:30История.bg /п/
- 03:30№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни /БНТ Варна/п/
- 04:00Светът на жестовете /п/
- 04:15Сину, реката на страстта сериен тв филм /5 епизод/п/ (12)
- 05:00Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
- 05:3010 000 крачки /сборно/п/
- 06:00Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
- 07:00Благуните Ловци на мигове /3 част/п/
- 07:10Златно сърце сериен детски тв филм /3, последен епизод/
- 08:05С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
- 09:00Религията днес
- 10:00Домът на вярата Разградска духовна околия
- 10:30Това го знам детско куиз шоу
- 11:30Време за губене /БНТ Пловдив/
- 12:00По света и у нас
- 12:30Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
- 13:30Кралицата на ритъма сериен тв филм /53 и 54 епизод/ (12)
- 15:00Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
- 15:3010 000 крачки /сборно/п/
- 16:00На концерт с БНТ2 /БНТ София/
- 16:30БНТ представя "Смешни и тъжни неща" с Иван Андонов
- 17:30Туризъм.бг
- 18:30София Филм Фест 2024
- 19:30Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
- 19:50Лека нощ, деца! Благуните: "Обидните думи" /1 част/
- 20:00Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
- 20:30Дамата с кученцето моноспектакъл на Мариус Куркински /1997 г./, постановка Мариус Куркински, режисьор Дамян Петров
- 22:00Концерт на Биг бенда на РТВ Сърбия: Лусия Рей
- 23:15С БНТ завинаги
Неделя, 31.03
- 00:10По света и у нас
- 00:30История.bg /п/
- 01:30Туризъм.бг
- 02:30Новото познание /п/
- 04:00По света и у нас /п/
- 04:15Кралицата на ритъма сериен тв филм /53 и 54 епизод/п/ (12)
- 05:45Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
- 06:00Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
- 07:00Благуните Ловци на мигове /4 част/п/
- 07:10Старчето с карираните панталони детски тв филм /1989 г./, режисьор Николай Априлов, в ролите: Георги Михайлов, Таня Петрова, Светла Тодорова, Михаил Михайлов, Силви Стоицов, Люба Алексиева, Домна Ганева, Йоанна Захариева и др.
- 08:15С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
- 09:00Неделна литургия пряко предаване от София
- 10:30Децата на Балканите - с духовност в Европа международен детски етнофестивал /2019 г./1 част/
- 11:30№1 -Туризмът: На лов за миди край Каварна /БНТ Варна/избрано/
- 12:00По света и у нас
- 12:30Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
- 13:30Кралицата на ритъма сериен тв филм /55 и 56 епизод/ (12)
- 15:00Вечната музика /п/
- 15:30Библиотеката /п/
- 16:00Арт стрийм /БНТ Пловдив/
- 16:30Черно-бяло кино: "Неспокоен дом" игрален филм /1965 г./, режисьор Яким Якимов, в ролите: Иван Кондов, Емилия Радева, Елена Райнова, Милен Пенев, Валентин Вълков, Ани Бакалова, Георги Черкелов и др.
- 18:00До Европа и напред
- 18:30Ново 10 + 2 музикална класация
- 19:30Олтарите на България /БНТ София/
- 19:50Лека нощ, деца! Благуните: "Обидните думи" /2 част/
- 20:00Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
- 20:30Той "игрален филм /Франция, Белгия, 2021 г./, режисьор Гийом Кане, в ролите: Гийом Кане, Виржини Ефира, Летисия Каста, Натали Бай, Матийо Касовиц и др.
- 22:00Чуйте… сърцето ми /певецът Ивайло Гюров на 55/ концерт
- 23:00Моят плейлист
Понеделник, 1.04
- 00:00По света и у нас
- 00:15Вечерното шоу
- 01:15№1 -Туризмът: На лов за миди край Каварна /БНТ Варна/избрано/п/
- 01:40Вечната музика /п/
- 02:1010 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
- 02:20Кралицата на ритъма сериен тв филм /55 и 56 епизод/п/ (12)
- 03:50Олтарите на България /БНТ София/п/
- 04:05По света и у нас /п/
- 04:20Той игрален филм /п/
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2