Този канал изисква абонамент
Телевизия "7/8 ТV" се предлага с допълнителен абонамент от €0.40/месец. Можете да я добавите до края на основния си абонамент (
) срещу €
.
Добави
Затвори
Този канал изисква абонамент
Моля абонирайте се или гледайте безплатните канали, отбелязани с надпис БЕЗПЛАТЕН.
Абонирай се
Гледай безплатно
ГЛЕДАЙ ТЕЛЕВИЗИЯ
В МОМЕНТА...
ПРОГРАМАТА
НА ЗАПИС
АБОНАМЕНТ
ПОМОЩ
Ако поради закъснение в програмата записът свърши преди края на предаването, то продължава в следващото.
На запис
Търси
Изберете програма и предаване
БНТ 1
bTV
bTV HD
Нова Телевизия HD
Kino Nova
Diema
bTV Comedy HD
bTV Cinema HD
bTV Action
bTV Action HD
MovieStar
7/8 TV HD
Kanal 3
БНТ 2
БНТ 3
БНТ 4
Cinemania
Nostalgia
Diema Family
bTV Story HD
Евроком
TV1 HD
Bulgaria OnAir
The World
RING
Четвъртък, 28.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /17 епизод/п/
03:40
Домът на вярата Разградска духовна околия /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2 анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /18 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на прекрасната японска култура 6-сериен документален филм /Япония, 2022г./
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
Сряда, 27.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /16 епизод/п/
03:40
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2 анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /17 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя "Смешни и тъжни неща" с Иван Андонов
22:00
Любов в окови 3 тв филм /9 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /31 епизод/ (16)
Вторник, 26.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /15 епизод/п/
03:40
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство/п/
03:55
Истории от Олимпийските игри /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2 9-сериен анимационен филм /България, 2007г./, режисьор Владислав Томов
14:45
Господин Тау тв филм /16 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Любов в окови 3 тв филм /8 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /30 епизод/ (16)
Понеделник, 25.03
00:25
С БНТ завинаги /п/
01:20
Моят плейлист /п/
02:15
Отблизо /п/
03:15
Тийнживот тв филм /2 епизод/п/
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /15 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Любов в окови 3 тв филм /7 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /29 епизод/ (16)
Неделя, 24.03
00:55
Туризъм.бг /п/
01:55
Бразди /п/
02:25
Малки истории /п/
03:20
Олтарите на България
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Дръж ме под око детски тв филм /Шотландия, 2022г./
06:15
Не се мотай в краката ми игрален филм /България, 1987г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Елена Райнова, Жана Караиванова, Стефан Данаилов, Васил Банов и др.
07:15
Домът на вярата Разградска духовна околия
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Истории от Олимпийските игри
13:30
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу/п/
14:30
Българското село
15:00
Малки истории
16:00
Тийнживот тв филм /2 епизод/
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /12, последен епизод/
22:00
София Филм Фест 2024
23:00
По света и у нас
23:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:30
Концерт на Едиз Хафъзоглу /Турция/ Банско джаз фестивал 2022г.
Събота, 23.03
01:05
Светът и ние /п/
01:30
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:05
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:00
Вечната музика /п/
04:30
Олтарите на България
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Вълшебният куфар на господин Мър детски тв филм /Германия, 2022г./
06:15
Зазача с много неизвестни игрален филм /България, 1977г./, режисьор Лиляна Пенчева, в ролите: Николай Узунов, Владимир Николов, Светозар Неделчев и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: В името на сабята документален филм за Йоана Илиева/фехтовка/
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /11 епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Отърви се от грижите игрален филм /копродукция, 2021г./, режисьор Том Шовал, в ролите: Беренис Бежо, Ювал Менделовитц, Даниел Брусовани и др. (12)
Петък, 22.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /14 епизод/п/
03:40
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Дорина /Атанас Киряков на 85 години/ документален филм /България, 2020г./, режисьор Атанас Киряков
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри /п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Децата на другите игрален филм /Франция, 2022г./, режисьор Ребека Злотовски, в ролите: Виржини Ефира, Рошди Зем, Киара Мастрояни и др.(12)
Четвъртък, 21.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /13 епизод/п/
03:45
Домът на вярата Храм "Свети пророк Илия", Княжево/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /14 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Любов в окови 3 тв филм /6 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /29 епизод/ (16)
Сряда, 20.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /12 епизод/п/
03:40
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /13 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Бригита /филм за журналистката Бригита Чолакова/
22:00
На един език документален филм посветен на 30-годишнината от членството на България в Международната организация на Франкофонията /България, 2024г./, режисьор Дамян Петров
22:30
Връзка игрална новела /България, 2022г./, режисьор Александра Боишина, в ролите: Мартина Троанска, Марин Рангелов, Велина Георгиева и др.
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /28 епизод/ (16)
Вторник, 19.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /11 епизод/п/
03:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство/п/
04:00
Истории от Олимпийските игри /п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 4-сериен анимационен филм /България, 2003г./, режисьор Владислав Томов
14:45
Господин Тау тв филм /12 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня 6-сериен документален филм /Япония, 2022г./
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Любов в окови 3 тв филм /5 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /27 епизод/ (16)
Понеделник, 18.03
00:30
С БНТ завинаги /п/
01:30
66-и северен участък тв филм /8, последен епизод/п/ (12)
02:15
Моят плейлист /п/
03:15
Тийнживот тв филм /1 епизод/п/
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /11 епизод/
15:20
Светът на бонзай документален филм /12, последен епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Любов в окови 3 тв филм /4 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /26 епизод/ (16)
Неделя, 17.03
01:25
Туризъм.бг /п/
02:25
Бразди /п/
02:55
Библиотеката /п/
03:25
Олтарите на България
03:35
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:05
Панорама с Бойко Василев /п/
05:05
Иде нашенската музика /п/
06:00
Вълшебните приказки на щурчето: Незнайният гост детски тв филм /България, 2008г./, режисьор Съни Сънински, в ролите: Деси Досева, Димитър Желязков и Галина Трифонова
06:25
Случаят Кюри детски игрален филм /България, 2017г./, режисьор Андрей Хадживасилев, в ролите: Мартин Паунов, Зорница Иванова, Ивет Митова, Николета Манева, Ясен Кадиев, Илина Агова и др.
07:15
Домът на вярата Храм "Свети пророк Илия", Княжево
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Истории от Олимпийските игри
13:30
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу /п/
15:00
Малки истории
16:00
Тийнживот 7-сериен тв филм /Чехия, 2011г./, 1 епизод, режисьор Павел Яндоурек, в ролите: Ондржей Мали, Тереза Беранова, Луцие Щефлова, Томаш Матерна и др.
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /11 епизод/
22:00
66-и северен участък тв филм /8, последен епизод/ (12)
22:45
Сладкото наследство документален филм за Етнографски музей на открито "Етър" /България, 2022г./, режисьор Ваня Бойчева
23:00
По света и у нас
23:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:30
Концерт на Арпи Алто /Армения/, Любомир Денев, Венцислав Благоев Банско джаз фестивал 2022г.
Събота, 16.03
01:30
Светът и ние /п/
01:55
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:30
Олтарите на България
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Вълшебните приказки на щурчето: Момчето и вятъра детски тв филм /България, 2008г./, режисьор Съни Сънински, в ролите: Мартин Герасков, Мария Сапунджиева, Иван Златарев и др.
06:20
Ян Бибиян детски игрален филм /България, 1984г./, режисьор Васил Апостолов, в ролите: Георги Калоянчев, Цветана Манева, Николай Бинев и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: Цикличност документален филм за Емил Нейков /гребане/
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /10 епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу
22:30
Моят плейлист
23:30
Студио Х: Животът е хазарт игрален филм /копродукция, 2006г./, режисьор Марк Райдел, в ролите: Ким Бейсингър, Ник Канън, Форест Уитакър и др. (12)
Петък, 15.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /10 епизод/п/
03:40
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
"45 градуса по Азарян
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри /п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Добрият шеф игрален филм /Испания, 2021г./, режисьор Фернандо Леон де Араноа, в ролите: Хавиер Брдем, Маноло Соло, Алмудена Амор, Оскар де Ла Фуенте, Соня Алмарча и др. (12)
Четвъртък, 14.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /9 епизод/п/
03:40
Домът на вярата Храм "Свети Дух", с. Куманово /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /10 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /11 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Любов в окови 3 тв филм /3 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /25 епизод/ (16)
Сряда, 13.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /8 епизод/п/
03:40
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /9 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /10 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Катя Паскалева. Диалог с мълчанието
22:00
Любов в окови 3 тв филм /2 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /24 епизод/ (16)
Вторник, 12.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Господин Тау тв филм /7 епизод/п/
03:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство/п/
04:00
Истории от Олимпийските игри /п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /8 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /9 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Любов в окови 3 24-сериен тв филм /Украйна, 2021г./, 1 епизод, режисьор Феликс Герчиков, в ролите: Соня Прис, Максим Радугин, Олеся Журакивска, Михаил Гаврилов и др.
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /23 епизод/ (16)
Понеделник, 11.03
00:30
С БНТ завинаги /п/
01:30
66-и северен участък тв филм /7 епизод/п/ (12)
02:15
Моят плейлист /п/
03:15
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
04:00
Олтарите на България
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /7 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /8 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /30 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /22 епизод/ (16)
Неделя, 10.03
00:45
Шетланд тв филм /2 епизод/п/ (14)
01:40
Туризъм.бг /п/
02:35
Библиотеката
03:05
Бразди /п/
03:35
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:05
Панорама с Бойко Василев /п/
05:05
Иде нашенската музика /п/
06:00
Баща ми е извънземно детски тв филм /Финландия, 2022г./
06:15
Търси се нова майка детски игрален филм /България, 1983г./, режисьор Магда Каменова, в ролите: Митко Москов, Ицхак Финци, Ирен Кривошиева, Жоржета Чакърова и др.
07:15
Домът на вярата Храм "Свети Дух", с.Куманово
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Истории от Олимпийските игри
13:30
Мъже /95г. от рождението на Георги Марков/ игрален филм /България, 1965г./, сценарист Георги Марков, режисьор Васил Мирчев, в ролите: Сава Хашъмов, Добромир Манев, Любомир Гуляшки, Румяна Карабелова и др.
15:00
Малки истории
16:00
Хени. Приятелството - смисъл и спасение игрален филм /България, 2023г./, режисьор Любомир Попов, в ролите: Катрин Димитрова, Дилян Николов, Илиян Канев, Памела Костадинова и др.
16:35
Моят Петрич със Силвия Азреева документален филм /България, 2023г./, режисьор Силвия Аздреева
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /10 епизод/
22:00
66-и северен участък тв филм /7 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:30
Годишни награди "Инвеститор на годината" 2023
Събота, 9.03
00:45
Светът и ние /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
03:40
Вечната музика /п/
04:10
В кадър /п/
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Вълшебните приказки на щурчето: Силян Щърка детски тв филм /България, 2009г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Стоян Младенов, Мария Русалиева, Веселин Вълков и др.
06:30
Езерното момче детски тв филм /България, 1995г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Стоян Алексиев, Алеко Кузов, Мария Каварджикова и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: Фениксът на българската борба документален филм за Юлияна Янева /борба/
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /9 епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Шетланд тв филм /2 епизод/ (14)
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Лейди Макбет игрален филм /Великобритания, 2016г./, режисьор Уилям Олдройд, в ролите: Флорънс Пю, Козмо Джарвиз, Пол Хилтън и др. (14)
Петък, 8.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /6 епизод/п/
03:40
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Васил Арнаудов - диригент на света документален филм /България, 2023г./, режисьор Георги Тошев
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Байкър детски тв филм /България, 2020г./
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Панорама на Миклош Янчо: Любов моя, Електра игрален филм /Унгария, 1974г./, режисьор Миклош Янчо, в ролите: Мари Тьорьочик, Дьорд Черхалми, Йожеф Мадараш, Лайош Балажович и др.
Четвъртък, 7.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /5 епизод/п/
03:40
Домът на вярата Храм "Св. мъченик Николай Софийски", гр. София/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /6 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /8 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /30 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /21 епизод/ (16)
Сряда, 6.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /4 епизод/п/
03:40
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /5 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /7 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Сини залези и бели коне /филм за Павел Вежинов/
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /29 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /20 епизод/ (16)
Вторник, 5.03
01:35
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:05
Отблизо /п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Библиотеката /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /4 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /6 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /28 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /19 епизод/ (16)
Понеделник, 4.03
00:30
Мечтата България празничен блок за 3 март /п/
02:00
Тържествен концерт на Гвардейския представителен духов оркестър по случай 3 март с участието на: ФА "Тракия", НФХ "Светослав Обретенов", ученици от НУФИ - гр. Котел и Широка лъка и НМУ "Любомир Пипков" - София /п/
03:00
Моят плейлист /п/
04:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу /п/
04:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:00
Религията днес /п/
05:55
Легенда за Белия глиган детски тв филм /България, 2004г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Иван Джамбазов, Емил Котев, Биляна Петринска и др.
06:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
10:50
Изпити по никое време детски игрален филм /България, 1974г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Димитър Ганев, Огнян Желязков, Николай Теохаров, Михаил Лазаров, Войчех Тодоров, Ани Бакалова и др.
12:00
По света и у нас
12:30
Йорданка Христова - завинаги. 60 години на сцена
14:10
Светът е голям и спасение дебне отвсякъде игрален филм /копродукция, 2008г./, режисьор Стефан Командарев, в ролите: Мики Манойлович, Карло Любек, Христо Мутафчиев, Ана Пападопулу, Людмила Чешмеджиева, Николай Урумов, Васил Василев-Зуека и др.
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:25
Епопея на забравените: Опълченците на Шипка
16:40
Завръщане към корена - вокален ансамбъл "Мистерия на българските гласове" юбилеен концерт
17:35
Моралът е доброто документален филм /България, 2022г./, режисьор Веселин Диманов
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Писмо до Америка игрален филм /България, 2000г./, режисьор Иглика Трифонова, в ролите: Филип Аврамов, Петър Антонов, Ани Пападопулу, Мая Новоселска, Светлана Янчева и др.
23:45
Чичовци - опера-сатира от Лазар Николов спектакъл на Софийската опера, режисьор Пламен Карталов, диригент Жорж Димитров
Неделя, 3.03
00:55
Шетланд тв филм /1 епизод/п/ (14)
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Бразди /п/
03:00
В кадър /п/
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Спортен коментатор детски тв филм /България, 2019г./
06:15
Резерват за розови пеликани детски тв филм /България, 2003г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Теодор Елмазов, Иван Джамбазов, Даниела Кръстева и др.
07:15
Домът на вярата Храм "Св. мъченик Николай Софийски", гр. София
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
10:00
Мечтата България празничен блок за 3 март
11:00
Военен ритуал за издигане на Националния трибагреник пряко предаване от паметника на Незнайния воин
11:30
Мечтата България празничен блок за 3 март
12:00
По света и у нас
12:45
Арена спорт
13:30
Наследници на фолклора концерт-спектакъл по повод 65 години специалност "Български танци" - НУТИ
15:00
Малки истории
16:00
Тържествен концерт на Гвардейския представителен духов оркестър по случай 3 март с участието на: ФА "Тракия", НФХ "Светослав Обретенов", ученици от НУФИ - гр. Котел и Широка лъка и НМУ "Любомир Пипков" - София
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:30
Тържествена заря-проверка по случай Националния празник на Република България пряко предаване от площад "Народно събрание"
19:15
Възрожденският дух хайдушки и възрожденски песни
19:30
Разпятието на една песен документален филм /България, 2005г./, режисьор Милена Гетова
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /9 епизод/
22:00
Възвишение игрален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Виктор Божинов, в ролите: Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов и др. (14)
Събота, 2.03
01:00
Светът и ние /п/
01:25
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:00
Вечната музика /п/
04:30
Олтарите на България
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Вълшебните приказки на щурчето: Устните й трендафили, очите бисери детски тв филм /България, 2008г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Паулина Кузовска, Таньо Маринов, Михаил Милчев и др.
06:25
Славното момче детски игрален филм /България, 1974г./, режисьор Благой Стратев, в ролите: Стефан Стоев, Христо Симеонов, Николай Теохаров, Петър Глушков и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: Между световете документален филм за Стилияна Николова /художествена гимнастика/
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /8 епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Шетланд 8-сериен тв филм /Великобритания, 2013г./, 1 епизод, режисьор Питър Хоар, в ролите: Дъглас Хеншал, Сандра Во, Алисън ОДонъл, Ерик Армстронг и др. (14)
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: С цялото си сърце игрален филм /Италия, 2021г./, режисьор Винченцо Салеме, в ролите: Винченцо Салеме, Серена Аутиери, Кристина Донадио, Антонио Гуериеро и др.
Петък, 1.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /3 епизод/п/
03:40
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Това име го забравете документален филм /България, 2017г./, режисьор Боян Папазов
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Панорама на Миклош Янчо: Сърцето на тирана или Бокачо в Унгария игрален филм /копродукция, 1981г./, режисьор Миклош Янчо, в ролите: Тереза Ан Савой, Ласло Галфи, Нинето Даволи, Дьорд Черхалми и др. (14)
Четвъртък, 29.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /2 епизод/п/
03:40
Домът на вярата Храм "Св. Никола", Дряново /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /3 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /4 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /27 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /18 епизод/ (16)
Сряда, 28.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /1 епизод/п/
03:40
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /2 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /3 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Мислещите тръстики. Миряна Башева
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /26 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /17 епизод/ (16)
Вторник, 27.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /42, последен епизод/п/
03:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство/п/
04:00
Истории от Олимпийските игри /п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау 33-сериен детски тв филм /копродукция, 1970-1978 г./, 1 епизод, режисьор Индржих Полак, в ролите: Ото Шиманек, Иржи Совак, Ян Верих, Вероника Ренчова и др.
15:15
Светът на бонзай документален филм /2 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /25 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /16 епизод/ (16)
Понеделник, 26.02
01:00
С БНТ завинаги /п/
02:00
66-и северен участък тв филм /6 епизод/п/ (12)
02:50
Моят плейлист /п/
03:45
Зала на славата /п/
04:00
Олтарите на България
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /42, последен епизод/
15:15
Светът на бонзай 12-сериен документален филм /Япония, 2021г./, 1 епизод
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /24 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /15 епизод/ (16)
Неделя, 25.02
01:20
Не ме оставяй тв филм /8 последен епизод/п/ (12)
02:15
Истории от Олимпийските игри /п/
02:30
Библиотеката /п/
03:00
Бразди /п/
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Здравей, бабо детски игрален филм /България, 1991г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Елена Стефанова, Асен Миланов, Елена Райнова и др.
07:15
Домът на вярата Храм "Св. Никола", Дряново
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Зала на славата: Светла Златева и Николина Щерева
13:30
"Свекърва
14:40
Малки истории
15:40
Почти ревизия /Цветана Манева на 80 години/ тв филм /4, последен епизод/
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /8 епизод/
22:00
66-и северен участък тв филм /6 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:30
Юбилеен концерт на Мария Мутафчиева в зала България
Събота, 24.02
00:45
Светът и ние /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
03:40
Вечната музика /п/
04:10
Следите остават /п/
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Семейство детска игрална новела /България, 1977г./, режисьор Катя Монинска, в ролите: Камелия Станчева, Борис Иванов, Вълчо Камарашев и др.
06:40
Пибипкащият нос детски игрален филм /България/, режисьор Магда Каменова, в ролите: Веселин Ранков, Ицхак Финци, Пламен Сираков, Георги Мамалев и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
В открития Космос документален филм /Австралия, 2017г./, режисьор Кати Бейкър
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /7 епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Не ме оставяй тв филм /8 последен епизод/ (12)
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Натрапникът игрален филм /Франция, 2004г./, режисьор Клер Дени, в ролите: Мишел Субор, Екатерина Голубева, Флоранс Лоаре-Кай и др.(12)
Петък, 23.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Ранчо "Седмица пика" тв филм /41 епизод/п/
03:40
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Гео Милев в лабиринта на времето документален филм /България, 2021г./, режисьор Костадин Бонев
15:30
Истории от Олимпийските игри
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Следите остават
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Панорама на Миклош Янчо: Алегро барбаро игрален филм /Унгария, 1979г./, режисьор Миклош Янчо, в ролите: Дьорд Черхалми, Джорджиана Тарян, Лайош Балажович и др. (14)
Четвъртък, 22.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Ранчо "Седмица пика" тв филм /40 епизод/п/
03:40
Домът на вярата Православен храм "Всех Святих", с. Чепинци/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга 25-сериен детски образователен филм /България, 2020г./, режисьор Тодор Николов
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко 13-сериен анимационен филм /България, 1978г./
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /41 епизод/
15:15
Светът на бонзай 12-сериен документален филм /Япония, 2021г./, 1 епизод
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /23 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /14 епизод/ (16)
Сряда, 21.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Ранчо "Седмица пика" тв филм /39 епизод/п/
03:40
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малкият пътешественик документална поредица
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /40 епизод/
15:15
Историята, която трябваше да се случи детски тв филм /3, последна серия/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Един благородник в политиката /100 години от рождението на Стефан Савов/
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /22 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /13 епизод/ (16)
Вторник, 20.02
00:25
Светът и ние /п/
00:50
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:25
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:20
Ранчо "Седмица пика" тв филм /38 епизод/п/
03:50
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство/п/
04:05
Истории от Олимпийските игри /п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малкият пътешественик документална поредица
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /39 епизод/
15:15
Историята, която трябваше да се случи детски тв филм /2 серия/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /21 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /12 епизод/ (16)
Понеделник, 19.02
00:30
С БНТ завинаги /п/
01:30
66-и северен участък тв филм /5 епизод/п/ (12)
02:20
Моят плейлист /п/
03:20
Отблизо /п/
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малкият пътешественик документална поредица
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /38 епизод/
15:15
Историята, която трябваше да се случи 3-сериен детски тв филм /България, 1989г./, 1 серия, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Адриана Андреева, Красимир Марианов, Вълчо Камарашев
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
17:55
Възпоменателна церемония по повод 151 години от гибелта на Васил Левски пряко предаване от паметника на Васил Левски в София
18:35
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Демонът на Империята: Посрещане тв филм /България, 1971г./, режисьор Вили Цанков, в ролите: Илия Добрев, Георги Калоянчев, Коста Цонев, Васил Попов, Руси Чанев и др.
23:00
По света и у нас
23:25
В кадър: Спри, имам време документален филм за последната песен на Апостола
23:55
Красивата Япония документален филм
Неделя, 18.02
01:10
Не ме оставяй тв филм /7 епизод/п/ (12)
02:05
Туризъм.бг /п/
03:05
Бразди /п/
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Александра се бори със страховете си детски тв филм /Испания, 2019г./
06:15
История с куче без куче детски тв филм /България, 1985г./, режисьор Магда Каменова, в ролите: Яница Стаматова, Мария Стефанова, Коста Цонев, Мариана Димитрова и др.
07:15
Домът на вярата Православен храм "Всех Святих", с. Чепинци
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Зала на славата: Християна Тодорова
13:30
"Левакът
14:50
Малки истории
15:50
Почти ревизия /Цветана Манева на 80 години/ тв филм /3 епизод/
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /7 епизод/
22:00
66-и северен участък тв филм /5 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:30
АГРО Награди 2024 церемония по награждаването
Събота, 17.02
01:15
Светът и ние /п/
01:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:15
Вечната музика /п/
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Юши - вижте как скачам и летя детски тв филм /Япония, 2019г./
06:15
Формула 10 детски игрален филм /България, 1977г./, режисьор Людмил Трифонов, в ролите: Любомир Кирилов, Димитър Милушев, Иван Попов, Борис Каранджов и др.
06:55
Благуните на живо - още един прекрасен ден детски театрален спектакъл /България, 2023г./, режисьор Илиян Каменов Илиев, в ролите: Елиза Илиева, Мoмчил Михайлов, Явор Зехиров, Златина Йорданова и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
В открития космос документален филм /7 епизод/
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /6 епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Не ме оставяй тв филм /7 епизод/ (12)
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Официалната версия игрален филм /Аржентина, 2017г./, режисьор Луис Пуенсо, в ролите: Ектор Алтеро, Норма Алеандро, Анибал Морис и др.
Петък, 16.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /37 епизод/п/
03:45
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /13, последен епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Вярвам в гения на българския народ: Професор Иван Шишманов документален филм /България, 2016г./, режисьор Бисерка Колевска
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Панорама на Золтан Хусарик: Чонтвари игрален филм /Унгария, 1980г./, режисьор Золтан Хусарик, в ролите: Ицхак Финци, Андреа Драхота, Ищван Хол, Агнеш Банфалви и др.
Четвъртък, 15.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /36 епизод/п/
03:45
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /12 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малкият пътешественик документална поредица
14:40
Меко казано анимационен филм /14, последен епизод/
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /37 епизод/
15:15
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /13, последен епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /20 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /11 епизод/ (16)
Сряда, 14.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /35 епизод/п/
03:45
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /11 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малкият пътешественик документална поредица
14:40
Меко казано анимационен филм /13 епизод/
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /36 епизод/
15:15
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /12 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Големите късмети на Дони /филм за Добрин Векилов-Дони/
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /19 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /10 епизод/ (16)
Вторник, 13.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /34 епизод/п/
03:45
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /10 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малкият пътешественик документална поредица
14:40
Меко казано анимационен филм /12 епизод/
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /35 епизод/
15:15
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /11 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /18 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /9 епизод/ (16)
Понеделник, 12.02
00:30
С БНТ завинаги /п/
01:30
66-и северен участък тв филм /4 епизод/п/ (12)
02:25
Моят плейлист /п/
03:25
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малкият пътешественик документална поредица
14:40
Меко казано анимационен филм /11 епизод/
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /34 епизод/
15:15
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /10 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /17 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /8 епизод/ (16)
Неделя, 11.02
00:50
Не ме оставяй тв филм /6 епизод/п/ (12)
01:45
Туризъм.бг /п/
02:45
Бразди /п/
03:15
Олтарите на България
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Ада - пазителката на храна детски тв филм /Германия, 2019г./
06:10
Слънце на детството детски тв филм /2, последна серия/
07:15
Домът на вярата Да живеем просто, да обичаме щедро
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Зала на славата: Георги Мърков
13:30
Концерт на Виенската филхармония - Прага
15:05
Свободен, по-свободен, Димитър документален филм за режисьора Димитър Еленов /България, 2023г./, режисьор Розита Еленова
16:05
Почти ревизия /Цветана Манева на 80 години/ тв филм /2 епизод/
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /6 епизод/
22:00
66-и северен участък тв филм /4 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:30
Джаз вечери в Театър "Монументал": Начо Мастрета
Събота, 10.02
01:00
Светът и ние /п/
01:25
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:00
Вечната музика /п/
04:30
Олтарите на България
04:40
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:25
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Яка - винаги на две колела детски тв филм /Словения, 2019г./
06:10
Сламено сираче детски тв филм /5, последна серия/
06:40
Слънце на детството 2-сериен детски тв филм /България, 1981г./, 1 серия, режисьор Илко Дундаков, в ролите: Сава Момчилов, Васко Василев, Стефан Илиев, Светослав Пеев, Невена Коканова и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
На път: Високите Татри документална поредица
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /5 епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Не ме оставяй тв филм /6 епизод/ (12)
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Точка на кипене игрален филм /Великобритания, 2021г./, режисьор Филип Барантини, в ролите: Стивън Греъм, Винет Робинсън, Джейсън Флеминг и др. (12)
Петък, 9.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /33 епизод/п/
03:45
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /9 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Малки истории
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Панорама на Золтан Хусарик: Синдбад игрален филм /Унгария, 1990г./, режисьор Золтан Хусарик, в ролите: Золтан Латинович, Ева Руткаи, Маргит Дайка и др. (14)
Четвъртък, 8.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /32 епизод/п/
03:45
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /8 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малкият пътешественик документална поредица
14:40
Меко казано анимационен филм /10 епизод/
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /33 епизод/
15:15
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /9 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /17 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /7 епизод/ (16)
Сряда, 7.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /31 епизод/п/
03:45
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /7 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малкият пътешественик документална поредица
14:40
Меко казано анимационен филм /9 епизод/
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /32 епизод/
15:15
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /8 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Татяна Лолова - Слънцето на българската сцена/п/
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /16 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /6 епизод/ (16)
Вторник, 6.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /30 епизод/п/
03:45
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /6 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малкият пътешественик документална поредица
14:40
Меко казано анимационен филм /8 епизод/
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /31 епизод/
15:15
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /7 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /15 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /5 епизод/ (16)
Понеделник, 5.02
00:25
С БНТ завинаги /п/
01:25
66-и северен участък тв филм /3 епизод/п/ (12)
02:10
Отблизо /п/
03:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
03:40
Туризъм.бг /п/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малкият пътешественик документална поредица
14:40
Меко казано анимационен филм /7 епизод/
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /30 епизод/
15:15
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /6 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /14 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /4 епизод/ (16)
Неделя, 4.02
00:55
Не ме оставяй тв филм /5 епизод/п/ (12)
01:50
Библиотеката /п/
02:20
Малки истории /п/
03:20
Олтарите на България
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Момче на върха детски тв филм /Шотландия, 2019г./
06:15
Златна ряпа детски тв филм /България, 1990г./, режисьор Мария Василева, в ролите: Искра Ангелова, Михаил Еленов, Ваня Цветкова, Георги Парцалев, Васил Попов и др.
07:15
Домът на вярата Храм "Св. Вмчк. Георги Победоносец", с. Бистрица
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Зала на славата
13:30
Майсторски клас на Райна Кабаиванска 2023 гала концерт
15:00
Киното срещу властта документален филм /България, 2017г./, режисьор Олег Ковачев
16:00
"Почти ревизия
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /5 епизод/
22:00
66-и северен участък тв филм /3 епизод/ (12)
22:50
По света и у нас
23:05
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:20
Концерт на Биг бенда на Радио и телевизия Сърбия и Ненад Василич
Събота, 3.02
01:00
Светът и ние /п/
01:25
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:00
Вечната музика /п/
04:30
Истории от Олимпийските игри /п/
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Спортен коментатор детски тв филм /България, 2019г./
06:15
Сламено сираче детски тв филм /4 серия/
06:45
Златно сърце детски филм /3, последна серия/
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
На път: Ню Делхи документална поредица
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /4 епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Не ме оставяй тв филм /5 епизод/ (12)
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: С цялото си сърце игрален филм /Италия, 2021г./, режисьор Винченцо Салеме, в ролите: Винченцо Салеме, Серена Аутиери, Кристина Донадио, Антонио Гуериеро и др.
Петък, 2.02
00:30
Светът и ние /п/
00:55
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:25
Ранчо "Седмица пика" тв филм /29 епизод/п/
03:55
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /5 епизод/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Малки истории
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Панорама на Марта Месарош: Девет месеца игрален филм /Унгария, 1976г./, режисьор Марта Месарош, в ролите: Лили Монори, Ян Новицки, Джоко Росич, Емил Ковач и др. (16)
Четвъртък, 1.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /28 епизод/п/
03:45
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /4 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малкият пътешественик документална поредица
14:40
Меко казано анимационен филм /6 епизод/
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /29 епизод/
15:15
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /5 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /13 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Следеният човек документален филм /България, 2022г./, режисьор Димитър Коцев - Шошо
Сряда, 31.01
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /27 епизод/п/
03:45
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /3 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Малкият пътешественик 13-серийна документална поредица /Япония, 2022 г./
14:40
Меко казано анимационен филм /5 епизод/
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /28 епизод/
15:15
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /4 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Стефан Данаилов /п/
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /12 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /3 епизод/ (16)
Вторник, 30.01
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /26 епизод/п/
03:45
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /2 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Амос - пазителят на маските анимационен филм
14:40
Меко казано анимационен филм /4 епизод/
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /27 епизод/
15:15
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /3 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /11 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /2 епизод/ (16)
Понеделник, 29.01
00:20
С БНТ завинаги /п/
01:20
66-и северен участък тв филм /2 епизод/п/ (12)
02:10
Отблизо /п/
03:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
03:40
Туризъм.бг /п/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Амос - пазителят на маските анимационен филм
14:40
Меко казано анимационен филм /3 епизод/
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /26 епизод/
15:15
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /2 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /10 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар 60-сериен тв филм /Колумбия, 2017г./, 1 епизод, режисьори: Луис Алберто Рестрепо, Хуан Карлос Васкес, Хорхе Сандовал, в ролите: Хуан Пабло Урего, Наташа Клаус, Ампаро Гризалес и др. (16)
Неделя, 28.01
01:20
Не ме оставяй тв филм /4 епизод/п/ (12)
02:15
Библиотеката /п/
02:45
Бразди /п/
03:15
Олтарите на България
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Тайните не се чуват детски тв филм /България, 2019г./
06:15
Златно сърце детски филм /2 серия/
07:15
Домът на вярата Да въведем децата в храма
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Зала на славата: Екатерина Дафовска
13:30
Татул /120 години от рождението на Георги Караславов, писател/ игрален филм/България, 1972г./, режисьор Атанас Трайков, в ролите: Елена Стефанова, Меглена Караламбова, Иван Налбантов, Антон Горчев и др.
15:00
Вечерното шоу с Георги Любенов /п/
16:00
Арабела се завръща или Румбурак - крал на света на приказките тв филм
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /4 епизод/
22:00
66-и северен участък тв филм /2 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:30
Латино-йоруба джаз симфония /2 част/
Събота, 27.01
01:35
Светът и ние /п/
02:00
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:35
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:30
Истории от Олимпийските игри /п/
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
История със зайче детски тв филм /Хърватия, 2019г./
06:15
Сламено сираче детски тв филм /3 серия/
06:45
Златно сърце 3-сериен детски филм /България, 1983г./, 1 серия, режисьор Мария Василева, в ролите: Александър Андонов, Руди Христозов, Стоянка Мутафова, Досьо Досев и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
На път: Остров Чеджу, Южна Корея документална поредица
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /3 епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Не ме оставяй тв филм /4 епизод/ (12)
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Бандит игрален филм /Канада, 2022г./, режисьор Алън Унгар, в ролите: Джош Дюамел, Елиша Кътбърт, Мел Гибсън и др.
Петък, 26.01
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /25 епизод/п/
03:45
Криминалните случаи на пети "В" тв филм /1 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Малки истории
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Следите остават
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Панорама на Марта Месарош: Дневник за моите любими игрален филм /Унгария, 1987г./, режисьор Марта Месарош, в ролите: Жужа Цинкоци, Анна Полони, Ян Новицки и др.(14)
Четвъртък, 25.01
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /24 епизод/п/
03:45
Да живеят рицарите тв филм /14 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Амос - пазителят на маските анимационен филм
14:40
Меко казано анимационен филм /2 епизод/
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /25 епизод/
15:15
Криминалните случаи на пети "В" 13-сериен тв филм /копродукция, 2019г./, 1 епизод, режисьор Юрай Нвота, в ролите: Матей Седлак, Катержина Ворлова, Мило Кенеди и др.
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу с Георги Любенов
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /9 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Кажи ми коя съм тв филм /9, последен епизод/ (14)
Сряда, 24.01
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /23 епизод/п/
03:45
Да живеят рицарите тв филм /13 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Амос - пазителят на маските анимационен филм
14:40
Меко казано 14-сериен анимационен филм /България, 2022г./, 1 епизод, режисьор Анри Кулев
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /24 епизод/
15:15
Да живеят рицарите тв филм /14, последен епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Кръв от къртица/Здравка Евтимова, писателка/п/
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /8 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Кажи ми коя съм тв филм /8 епизод/ (14)
Вторник, 23.01
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /22 епизод/п/
03:45
Да живеят рицарите тв филм /12 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Амос - пазителят на маските анимационен филм
14:40
Рошко анимационен филм
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /23 епизод/
15:15
Да живеят рицарите тв филм /13 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /7 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Кажи ми коя съм тв филм /7 епизод/ (14)
Понеделник, 22.01
00:15
С БНТ завинаги /п/
01:15
66-и северен участък тв филм /1 епизод/п/ (12)
02:05
Отблизо /п/
03:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
03:40
Туризъм.бг /п/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Амос - пазителят на маските анимационен филм
14:40
Рошко анимационен филм
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /22 епизод/
15:15
Да живеят рицарите тв филм /12 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /6 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Кажи ми коя съм тв филм /6 епизод/ (14)
Неделя, 21.01
01:00
Не ме оставяй тв филм /3 епизод/п/ (12)
01:55
Малки истории /п/
02:55
Бразди /п/
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Джоузеф иска да ходи детски тв филм /Ирландия, 2020г./
06:15
Синята птица детски тв филм /2, последна част/
07:15
Домът на вярата Храм "Рождество Богородично", кв. Филиповци, гр. София
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Зала на славата: Владимир Николов
13:30
Шарен свят: Изпит игрален филм /България, 1971г./, режисьор Георги Дюлгеров, в ролите: Филип Трифонов, Вълчо Камарашев, Петър Слабаков, Снежина Балабанова и др.
14:20
Изповед в стихове документален филм /България, 2023г./, режисьор Стилиян Иванов
15:00
Вечерното шоу с Георги Любенов /п/
16:00
Арабела се завръща или Румбурак - крал на света на приказките тв филм
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /3 епизод/
22:00
66-и северен участък 8-сериен тв филм /Финландия, 2023г./, 1 епизод, режисьор Тепо Айрисканен, в ролите: Саара Котканиеми, Ина Куустонен, Хейки Ранта и др. (12)
23:00
По света и у нас
23:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:30
Латино-йоруба джаз симфония /1 част/
Събота, 20.01
01:10
Светът и ние /п/
01:35
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:10
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:10
Вечната музика /п/
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Близнаците Таекуондо детски тв филм /Корея, 2020г./
06:10
Сламено сираче детски тв филм /2 серия/
06:40
Синята птица 2-сериен детски тв филм /България, 1998г./, 1 част, режисьор Елисавета Пеева, в ролите: Нона Йотова, Ани Петрова, Мая Бабурска, Катерина Христова, Иван Делчев и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
На път: Нова Зеландия документална поредица
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /2 епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Не ме оставяй тв филм /3 епизод/ (12)
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Конвой игрален филм /Франция, 2016г./, режисьор Фредерик Шоендофер, в ролите: Беноа Мажимел, Реем Кериси, Амир Ел Касем и др. (14)
Петък, 19.01
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /21 епизод/п/
03:45
Да живеят рицарите тв филм /11 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Малки истории
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Панорама на Марта Месарош: Двевник за моите деца игрален филм /Унгария, 1984г./, режисьор Марта Месарош, в ролите: Жужа Цинкоци, Анна Полони, Ян Новицки, Илдико Баншаги и др. (14)
Четвъртък, 18.01
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /20 епизод/п/
03:45
Да живеят рицарите тв филм /10 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Амос - пазителят на маските анимационен филм
14:40
Рошко анимационен филм
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /21 епизод/
15:15
Да живеят рицарите тв филм /11 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу с Георги Любенов
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /5 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Кажи ми коя съм тв филм /5 епизод/ (14)
Сряда, 17.01
00:20
Светът и ние /п/
00:45
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:20
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:20
Ранчо "Седмица пика" тв филм /19 епизод/п/
03:50
Да живеят рицарите тв филм /9 епизод/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Амос - пазителят на маските анимационен филм
14:40
Рошко анимационен филм
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /20 епизод/
15:15
Да живеят рицарите тв филм /10 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Бялата сцена на Радичков /п/
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /4 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Кажи ми коя съм тв филм /4 епизод/ (14)
Вторник, 16.01
00:20
Светът и ние /п/
00:45
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:20
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:20
Ранчо "Седмица пика" тв филм /18 епизод/п/
03:50
Да живеят рицарите тв филм /8 епизод/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Амос - пазителят на маските анимационен филм
14:40
Рошко анимационен филм
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /19 епизод/
15:15
Да живеят рицарите тв филм /9 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /3 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Кажи ми коя съм тв филм /3 епизод/ (14)
Понеделник, 15.01
00:55
С БНТ завинаги /п/
01:50
66-и северен участък тв филм /1 епизод/п/(12)
02:40
Библиотеката /п/
03:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
03:40
Туризъм.бг /п/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Амос - пазителят на маските анимационен филм
14:40
Рошко анимационен филм
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /18 епизод/
15:15
Да живеят рицарите тв филм /8 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /2 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Кажи ми коя съм тв филм /2 епизод/ (14)
Неделя, 14.01
01:10
Не ме оставяй тв филм /2 епизод/п/ (12)
02:05
Малки истории /п/
03:00
Бразди /п/
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Вълшебните приказки на щурчето: Кривото пате детски тв филм /България, 2007г./, режисьор Съни Сънински, в ролите: Петър Петров, Мара Чапанова и др.
06:25
Веселите музиканти детски тв театър /2, последна част/
07:15
Домът на вярата Храм "Св. Атанасий", с. Николаевка
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Зала на славата: Владимир Николов
13:30
Празничен новогодишен концерт с участието на Фестивален симфоничен оркестър с диригент Емил Табаков и солисти: Минчо Минчев /цигулка/ и Сион Найман /виолончело/
15:00
Вечерното шоу с Георги Любенов /п/
16:00
Арабела се завръща или Румбурак - крал на света на приказките тв филм
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /2 епизод/
22:00
66-и северен участък 8-сериен тв филм /Финландия, 2023г./, 1 епизод, режисьор Тепо Айрисканен, в ролите: Саара Котканиеми, Ина Куустонен, Хейки Ранта и др. (12)
23:00
По света и у нас
23:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:30
Концерт на Биг бенда на сръбското РТВ и Стйепко Гут
Събота, 13.01
01:10
Светът и ние /п/
01:35
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:10
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:05
Вечната музика /п/
04:35
Олтарите на България
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Най-великият филм на всички времена детски тв филм /България, 2022г./
06:20
Сламено сираче 5-сериен детски тв филм /България, 1999г./, 1 серия, режисьор Станислава Калчева, в ролите: Богослав Ангелоев, Мария Каварджикова, Марин Янев, Христо Чешмеджиев и др.
06:45
Веселите музиканти 2-сериен детски тв театър /България, 1985г./, 1 част, режисьор Цветана Янакиева, в ролите: Петър Будевски, Петър Георгиев, Стоян Пепеланов и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
На път: Осло 5-серийна документална поредица /копродукция, 2023г./, режисьори Радек Хуска и Макс Серио
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /1 епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Не ме оставяй тв филм /2 епизод/ (12)
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Скришна игра игрален филм /копродукция, 2005г./, режисьор Михаел Ханеке, в ролите: Даниел Отьой, Жулиет Бинош, Морис Бенишу, Ани Жирардо и др. (12)
Петък, 12.01
00:30
Светът и ние /п/
00:55
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:25
Ранчо "Седмица пика" тв филм /17 епизод/п/
03:55
Да живеят рицарите тв филм /7 епизод/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Малки истории
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Панорама на Марта Месарош: Дневник за баща ми и майка ми игрален филм /копродукция, 1990г./, режисьор Марта Месарош, в ролите: Ян Новицки, Анна Полони, Лайош Балашовиц и др. (14)
Четвъртък, 11.01
00:40
Светът и ние /п/
01:05
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:40
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:35
Ранчо "Седмица пика" тв филм /16 епизод/п/
04:05
Да живеят рицарите тв филм /6 епизод/п/
04:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Амос - пазителят на маските анимационен филм
14:40
Рошко анимационен филм
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /17 епизод/
15:15
Да живеят рицарите тв филм /7 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу с Георги Любенов
22:00
Сину, реката на страстта 61-сериен тв филм /Колумбия, 2016г./, 1 епизод, режисьори: Андре Марокин, Родолфо Ойос и Хуан Карлос Делгадо, в ролите: Карлос Енрике Алмиранте, Марио Еспитиа, Диана Ойос и др. (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Кажи ми коя съм
Сряда, 10.01
00:30
Светът и ние /п/
00:55
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:25
Ранчо "Седмица пика" тв филм /15 епизод/п/
03:55
Да живеят рицарите тв филм /5 епизод/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Амос - пазителят на маските анимационен филм
14:40
Рошко анимационен филм
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /16 епизод/
15:15
Да живеят рицарите тв филм /6 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Приказки за банка, кученца и свещници. Кръстю Лафазанов/п/
22:00
Любов в окови 2 тв филм /24, последен епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Под прикритие 5 тв филм /12, последен епизод/ (16)
Вторник, 9.01
00:25
Светът и ние /п/
00:50
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:25
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:20
Ранчо "Седмица пика" тв филм /14 епизод/п/
03:45
Да живеят рицарите тв филм /4 епизод/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Амос - пазителят на маските 13-сериен анимационен филм/Канада, 2020г./
14:40
Рошко анимационен филм
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /15 епизод/
15:15
Да живеят рицарите тв филм /5 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Любов в окови 2 тв филм /23 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Под прикритие 5 тв филм /11 епизод/ (16)
Понеделник, 8.01
00:55
Библиотеката /п/
01:25
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу /п/
02:10
Отблизо /п/
03:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
03:40
Туризъм.бг /п/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Бу-Бум - дългият път към дома анимационен филм
14:45
Рошко анимационен филм
14:50
Ранчо "Седмица пика" тв филм /14 епизод/
15:15
Да живеят рицарите тв филм /4 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Любов в окови 2 тв филм /22 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Под прикритие 5 тв филм /10 епизод/ (16)
Неделя, 7.01
00:45
Не ме оставяй тв филм /1 епизод/ (12)
01:35
Малки истории /п/
02:30
Бразди /п/
03:00
Вечната музика /п/
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Трите лели тв филм/България, 1997г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Мария Сапунджиева, Стефания Колева, Карла Рахел и др.
06:45
Магна Аура, изгубеният град тв филм /13, последна серия/
07:15
Домът на вярата Храм "Света Троица", кв. Драгалевци, гр. София /п/
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Зала на славата: Ваня Дерменджиева
13:30
Новорождение тържествен концерт с участието на: Софийски свещенически хор с диригент ставрофорен иконом Кирил Попов, група Б.Т.Р, Гуна Иванова, Струнен оркестър "Quarto Quartet", Женски хор "Нуша" със солист и диригент Нели Андреева и др.
15:00
Вечерното шоу с Георги Любенов /п/
16:00
Арабела се завръща или Румбурак - крал на света на приказките тв филм
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 "12-сериен тв филм /България, 2024г./, 1 епизод, режисьор Виктор Божинов, в ролите: Владимир Замбори, Елена Телбис, Михаил Билалов, Параскева Джукелова, Герасим Георгиев-Геро, Светлана Янчева и др.
22:30
По света и у нас
22:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:00
Концерт на Роберто Фонсека Бенд /Куба/ Международен джаз фестивал "Д-р Емил Илиев 2023" - Боровец
23:55
С БНТ завинаги /п/
Събота, 6.01
01:10
Светът и ние /п/
01:35
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:10
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
04:15
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:00
В кадър /п/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Може би фрегата игрален филм /България, 1980г./, режисьор Петър Каишев, в ролите: Досьо Досев, Васил Попов, Александър Лилов, Димитър Панов, Наталия Бардская и др.
07:15
Магна Аура, изгубеният град тв филм /12 серия/
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Христо Ботйов - българският гений докуметален филм /България, 1996г./, режисьор Андрей Алтъпармаков
15:30
Библиотеката
16:00
Арабела се завръща или Румбурак - крал на света на приказките тв филм
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Не ме оставяй 8-сериен тв филм /Италия, 2022г./, 1 епизод, режисьор Чиро Миско, в ролите: Витория Пучини, Алесандро Роха, Сандра Чекарели и др. (12)
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Мегре игрален филм /копродукция, 2022г./, режисьор Патрис Льоконт, в ролите: Жерар Депардийо, Жад Лабест, Орор Клеман, Пиер Мур и др. (12)
Петък, 5.01
00:25
Светът и ние /п/
00:50
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:25
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:25
Ранчо "Седмица пика" тв филм /13 епизод/п/
03:55
Да живеят рицарите тв филм /3 епизод/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Магьосници тв филм /4, последна серия/
06:25
Магна Аура, изгубеният град тв филм /11 серия/
06:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Малки истории
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
15:30
Истории от Олимпийските игри
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Панорама на Марта Месарош: Наследство игрален филм /копродукция, 1980г./, режисьор Марта Месарош, в ролите: Изабел Юпер, Лили Монори, Ян Новицки, Зита Перцел, Шандор Сабо и др. (14)
Четвъртък, 4.01
00:25
Светът и ние /п/
00:50
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:25
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:25
Ранчо "Седмица пика" тв филм /12 епизод/п/
03:55
Да живеят рицарите тв филм /2 епизод/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Магьосници тв филм /3 серия/
06:25
Магна Аура, изгубеният град тв филм /10 серия/
06:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Бу-Бум - дългият път към дома анимационен филм
14:45
Рошко анимационен филм
14:50
Ранчо "Седмица пика" тв филм /13 епизод/
15:20
Да живеят рицарите тв филм /3 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу с Георги Любенов
22:00
Любов в окови 2 тв филм /21 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Под прикритие 5 тв филм /9 епизод/ (16)
Сряда, 3.01
00:25
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:20
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:20
Ранчо "Седмица пика" тв филм /11 епизод/п/
03:50
Да живеят рицарите тв филм /1 епизод/п/
04:20
Библиотеката /п/
04:55
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Магьосници тв филм /2 серия/
06:25
Магна Аура, изгубеният град тв филм /9 серия/
06:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Бу-Бум - дългият път към дома анимационен филм
14:45
Рошко анимационен филм
14:50
Ранчо "Седмица пика" тв филм /12 епизод/
15:20
Да живеят рицарите тв филм /2 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Георги Господинов в убежището на времето /п/
22:00
Любов в окови 2 тв филм /20 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Под прикритие 5 тв филм /8 епизод/ (16)
Вторник, 2.01
00:20
Лоло игрален филм /п/ (12)
02:00
Първи международен цирков фестивал "Златен кон" - София 2023 галаспектакъл и церемония по награждаване /п/
04:00
Олтарите на България
04:15
Момче, наричано платноходка игрален филм /п/
05:40
Телепазарен прозорец
06:00
Магьосници 4-сериен тв филм /България, 2000г./, 1 серия, режисьори: Иван Георгиев и Сотир Гелев, в ролите: Наум Попов, Георги Русев, Йоанна Буковска, Иван Ласкин, Биляна Петринска и др.
06:30
Магна Аура, изгубеният град тв филм /8 серия/
07:00
Формула 10 детски игрален филм /България, 1977г./, режисьор Людмил Трифонов, в ролите: Любомир Кирилов, Димитър Милушев, Иван Попов, Борис Каранджов и др.
07:45
Горе на черешата игрален филм /България, 1984г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Веселин Прахов, Тодор Трънкаров, Цветанка Узунова, Минчо Минчев и др.
09:05
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Бу-Бум - дългият път към дома анимационен филм
14:45
Рошко анимационен филм
14:50
Ранчо "Седмица пика" тв филм /11 епизод/
15:20
Да живеят рицарите 14-сериен тв филм /Чехия, 2010г./, 1 епизод, режисьор Карел Янак, в ролите: Павел Кршиш, Давид Прахарш, Дани Месарош, Ивана Королова и др.
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Сирак Скитник документален филм /България, 1999г./, режисьор Владимир Ангелов
18:00
По света и у нас
18:30
Музиката на вятъра документален филм /България, 2023г./, режисьор Стефан Тенев
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Четири достоверни истории за една абсурдна вечер "игрална новела /България, 2022г./, режисьор Георги Димитров, в ролите: Никол Оташлийска, Петко Венелинов, Мартин Димитров, Ярослава Павлова и др.
21:30
Влюбеният Айфел игрален филм /копродукция, 2021г./, режисьор Мартен Бурбулон, в ролите: Ромен Дюри, Ема Маки, Арманд Буланже и др. (12)
23:25
Под прикритие 5 тв филм /7 епизод/ (16)
Понеделник, 1.01
00:05
Новогодишен калейдоскоп новогодишна шоупрограма/2 част/
01:10
Топло игрален филм /България, 1978г./, режисьор Владимир Янчев, в ролите: Григор Вачков, Стефан Данаилов, Тодор Колев, Наум Шопов, Георги Черкелов, Константин Коцев, Татяна Лолова, Лъчезар Стоянов и др.
02:45
Извънредни мерки игрален филм /САЩ, 1996г./, режисьор Майкъл Аптид, в ролите: Хю Грант, Джийн Хекман, Сара Джесика Паркър, Дейвид Морс и др.(12)
04:40
Трансилвания игрален филм /Франция, 2006г./, режисьор Тони Гатлиф, в ролите: Азия Арженто, Амира Казар, Александра Божар и др.(12)
06:15
Омагьосаният замък детски тв филм /България, 1990г./, режисьор Павел Павлов, в ролите: Румен Иванов, Николай Бинев, Васил Димитров, Домна Ганева и др.
07:15
Балканска щръклица новогодишно фолклорно шоу /п/
09:15
Щипалката и вещицата анимационен филм /Япония, 2020г./, режисьор Горо Миядзаки
10:40
Фестивал на анимационното кино: Казвам се Едгар и имам крава анимационен филм /Чехия, 2023г./, режисьор Филип Дивяк
10:50
Момче, наричано Платноходка игрален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Камерън Нюджънт, в ролите: Ноел Гулиелми, Елизабет де Разо, Джулиън Атокани Санчес и др.
12:15
Новогодишен концерт на Виенската филхармония пряко предаване от Виена
14:45
30 години Ансамбъл "Чинари" празничен концерт-спектакъл с участието на: трио "Булгарина", група "Етнотикс", "Чинари Дръмс"
16:15
Лоло игрален филм /Франция, 2015г./, режисьор Жули Делпи, в ролите: Дани Бун, Жули Делпи, Венсан Лакост, Карин Вияр и др. (12)
17:55
Фестивал на анимационното кино: Катеричка анимационен филм /Германия, 2022г./, режисьор Юлия Окер
18:00
Първи международен цирков фестивал "Златен кон" - София 2023 галаспектакъл и церемония по награждаване
20:00
По света и у нас
20:30
Новогодишен калейдоскоп новогодишна шоупрограма
22:30
Корсет игрален филм /копродукция, 2022г./, режисьор Мари Кройцер, в ролите: Вики Крипс, Катарина Лоренц, Маниел Руби, Колин Морган и др.
Неделя, 31.12
00:50
Наполеон тв филм /8, последен епизод/п/ (12)
01:45
Малки истории /п/
02:45
Бразди /п/
03:20
По света и у нас /п от 20:00 часа/
03:50
Събитията на 2023 /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Невидимият детски тв филм /България, 2019г./
06:15
Вълшебните приказки на щурчето: На лъжата краката са къси детски тв филм /България, 2008г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Петър Калчев, Калоян Ленков, Юлиян Рачков
06:45
Магна Аура, изгубеният град тв филм /7 серия/
07:15
Домът на вярата Храм "Света Троица", кв. Драгалевци, София
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Пук детски анимационен филм /България, 2015г./, режисьор Анри Кулев
09:15
Невестата с големите крака детски игрален филм /Чехия, 2002г./, режисьор Виктор Полесни, в ролите: Филип Чапка, Вилем Удатни, Камила Шпрахалова и др.
10:35
Първа книга на въздухоплаването игрален филм /България, 2019г./, режисьор Борис Николов, Любомир Димитров, Кристиан Петров, Милко Йовчев и др.
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Топ 10 - български танцов фолклор конкурс за любителски фолклорни танцови състави и ансамбли - финал
14:00
Буря игрален филм /копродукция, 2022г./, режисьор Кристан Дюге, в ролите: Мелани Лоран, Пио Мармай, Кармен Касовиц и др.
15:50
Фестивал на анимационното кино: Бобчо анимационен филм /Дания, 2022г./, режисьор Емили Ханинг
16:00
Арабела се завръща или Румбурак - крал на света на приказките тв филм
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
Балканска щръклица новогодишно фолклорно шоу с участието на: Любо Нейков, Филип Аврамов, Албена Михова, Мая Бежанска, Кръстьо Лафазанов, Руслан Мъйнов, Теодор Елмазов-Тео, Николина и Мария Чакърдъкови, Гуна Иванова, Ива и Велислава Костадинови, Наум Петре
22:30
Новогодишен калейдоскоп новогодишна шоупрограма с участието на: Васил Найденов, Георги Христов, Богдана Карадочева, Стефан Димитров, Орлин Горанов, Нели Рангелова, Тони Димитрова, Веселин Маринов, Кристина Димитрова, Мими Иванова, Развигор Попов, Васил Пе
23:50
Новогодишно обръщение на Президента на Република България Румен Радев
Събота, 30.12
00:50
Далиленд игрален филм /п/ (14)
02:30
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
04:05
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
05:00
Олтарите на България
05:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:45
Истории от Олимпийските игри /п/
06:00
Моля те, Нептуне! детски тв филм /България, 2022г./
06:25
Вълшебните приказки на щурчето: Момчето и вятъра детски тв филм /България, 2008г./, режисьор Съни Сънински, в ролите: Мартин Герасков, Мария Сапунджиева, Нели Мониджикова и др.
06:50
Вълшебните приказки на щурчето: Устните и трендафили, очите бисери детски тв филм /България, 2008г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Паулина Кузовска, Таньо Маринов, Михаил Милчев и др.
07:15
Магна Аура, изгубеният град тв филм /6 серия/
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
България от край до край 13
15:30
Библиотеката
16:00
Арабела се завръща или Румбурак - крал на света на приказките тв филм
17:00
Песен за Ани БГ Радио и "Легендите" представят концерт, посветен на Ана-Мария Тонкова с участието на: Йордан Караджов от "Сигнал", Димитър Кърнев от "D2", Константин Цеков от "ФСБ" и др.
18:30
Гнездото на тигъра игрален филм /Италия, 2017г./, режисьор Брандо Куиличи, в ролите: Клаудия Джерини, Съни Пауар, Йон Си Джойс и др.
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Наполеон тв филм /8, последен епизод/ (12)
22:00
Моят плейлист
23:00
Студио Х: Земя на странници игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Ким Фарант, в ролите: Никол Кидман, Джоузеф Файнс, Хюго Уийвинг и др.
Петък, 29.12
18:30
Невидими жертви документален филм /България, 2023г./, режисьор Румяна Ангелова
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:40
Спортни новини
20:50
Събитията на 2023
22:00
Сън за щастие игрален филм /България 2018г./, режисьор Ирина Величкова, в ролите: Деян Донков, Стефка Янорова, Вяра Табакова, Пламен Димов и др.
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Панорама на Марта Месарош: Осиновяване игрален филм /копродукция, 1975г./, режисьор Марта Месарош, в ролите: Кати Берек, Виг Дьондвер, Петер Фрид, Ласло Сабо и др. (14)
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2
Устройства
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Вход
Забравена парола
Регистрация
E-mail:
Текст:
Изпрати