Този канал изисква абонамент
Телевизия "7/8 ТV" се предлага с допълнителен абонамент от €0.40/месец. Можете да я добавите до края на основния си абонамент (
) срещу €
.
Добави
Затвори
Този канал изисква абонамент
Моля абонирайте се или гледайте безплатните канали, отбелязани с надпис БЕЗПЛАТЕН.
Абонирай се
Гледай безплатно
ГЛЕДАЙ ТЕЛЕВИЗИЯ
В МОМЕНТА...
ПРОГРАМАТА
НА ЗАПИС
АБОНАМЕНТ
ПОМОЩ
Ако поради закъснение в програмата записът свърши преди края на предаването, то продължава в следващото.
На запис
Търси
Изберете програма и предаване
БНТ 1
bTV
bTV HD
Нова Телевизия HD
Kino Nova
Diema
bTV Comedy HD
bTV Cinema HD
bTV Action
bTV Action HD
MovieStar
7/8 TV HD
БНТ 2
БНТ 3
БНТ 4
Cinemania
Nostalgia
Канал 4
Diema Family
bTV Story HD
Евроком
TV1 HD
Bulgaria OnAir
The World
RING
Петък, 19.04
00:10
"Снайперист" - сериал, сезон 1 /п/
01:00
"Черният списък" - сериал, сезон 2
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Айнщайн" - сериал, сезон 3, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20, 2 епизода
Четвъртък, 18.04
00:00
"Снайперист" - сериал, сезон 1 /п/
01:00
"Черният списък" - сериал, сезон 2
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Айнщайн" - сериал, сезон 3, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 14, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4 /п/
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4
18:00
"Монк" - сериал, сезон 2 /п/
19:00
"Монк" - сериал, сезон 2
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Снайперист" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Ченгето от Бевърли Хилс 3" - екшън, комедия, криминален с уч. на Хектор Елизондо, Тереза Рандъл, Джъдж Рейнхолд и др.
Сряда, 17.04
00:00
"Снайперист" - сериал, сезон 1 /п/
01:00
"Черният списък" - сериал, сезон 2
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Айнщайн" - сериал, сезон 3, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 14, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4 /п/
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4
18:00
"Монк" - сериал, сезон 1 /п/
19:00
"Монк" - сериал, сезон 2
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Снайперист" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Събирачът" (премиера) - екшън, криминален, трилър с уч. на Боби Сото, Шая Лебьоф, Чейен Рей Ернандес и др.
Вторник, 16.04
00:10
"Снайперист" - сериал, сезон 1 /п/
01:00
"Черният списък" - сериал, сезон 2
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19 /п/
07:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Айнщайн" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 14, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3 /п/
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4
18:00
"Монк" - сериал, сезон 1 /п/
19:00
"Монк" - сериал, сезон 1
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Снайперист" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Убийствени игри" - трилър, криминален, екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Айвън Кай и др.
Понеделник, 15.04
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Айнщайн" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
13:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 14, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3 /п/
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3
18:00
"Монк" - сериал, сезон 1 /п/
19:00
"Монк" - сериал, сезон 1
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Снайперист" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Лично правосъдие" - екшън, криминален с уч. на Брус Уилис, Елизабет Шу, Кимбърли Елис и др.
Неделя, 14.04
00:30
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11, 3 епизода
10:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 13, 2 епизода /п/
12:00
"Монк" - сериал, сезон 1, 3 епизода /п/
15:00
"Плачът на слънцето" - екшън, трилър с уч. на Моника Белучи, Том Скерит, Кол Хаузър и др. /п/
17:30
"S.W.A.T.- Специален отряд" - екшън, приключенски, трилър с уч. на Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес и др. /п/
20:00
"Противоотрова" - криминален, мистери, ужаси с уч. на Поли Уокър, Силвестър Сталоун, Чарлз Дътън и др.
22:00
"Подземен свят: Възходът на Върколаците" - екшън, приключенски с уч. на Рона Митра, Майкъл Шийн, Бил Най и др.
Събота, 13.04
00:30
"Фрактура" - предаване за рок музика /п/
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 13, 3 епизода /п/
12:00
"Монк" - сериал, сезон 1, 2 епизода /п/
14:00
"Мъже на работа" - сериал, сезон 1
14:20
"Непробиваем" - екшън, комедия, приключенски с уч. на Бил Нън, Деймън Уейънс, Джеймс Фарентино и др. /п/
16:10
"Гордо изправен" - екшън, криминален с уч. на Дуейн Джонсън, Ашли Скот, Джони Ноксвил и др. /п/
17:50
"Ченгето от Бевърли Хилс 2" - екшън, комедия, криминален с уч. на Бригите Нилсен, Джъдж Рейнхолд, Еди Мърфи и др. /п/
20:00
"Гордо изправен: Разплатата" - екшън с уч. на Кевин Сорбо, Ей Джей Бъкли и др.
22:00
"С пълна газ" - биографичен, спорт с уч. на Даниел Брюл, Крис Хемсуърт, Оливия Уайлд и др.
Петък, 12.04
00:00
"Снайперист" - сериал, сезон 1 /п/
01:00
"Черният списък" - сериал, сезон 1
01:50
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Айнщайн" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 13, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3 /п/
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3
18:00
"Монк" - сериал, сезон 1 /п/
19:00
"Монк" - сериал, сезон 1
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Снайперист" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"S.W.A.T.- Специален отряд" - екшън, приключенски, трилър с уч. на Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес и др.
Четвъртък, 11.04
00:40
"Черният списък" - сериал, сезон 1
01:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Айнщайн" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 13, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3 /п/
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3
18:00
"Монк" - сериал, сезон 1 /п/
19:00
"Монк" - сериал, сезон 1
21:00
"Снайперист" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Ченгето от Бевърли Хилс 2" - екшън, комедия, криминален с уч. на Бригите Нилсен, Джъдж Рейнхолд, Еди Мърфи и др.
Сряда, 10.04
00:10
"Снайперист" - сериал, сезон 1 /п/
01:00
"Черният списък" - сериал, сезон 1
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Айнщайн" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 13, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3 /п/
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3
18:00
"Монк" - сериал, сезон 1 /п/
19:00
"Монк" - сериал, сезон 1
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Снайперист" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Димящи аса 2" - екшън, криминален, трилър с уч. на Том Беринджър, Маури Стърлинг, Томи Фланаган и др.
23:50
"Снайперист" - сериал, сезон 1 /п/
Вторник, 9.04
00:30
"Снайперист" - сериал, сезон 1 /п/
01:20
"Черният списък" - сериал, сезон 1
02:10
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Айнщайн" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 13, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3 /п/
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3
18:00
"Монк" - сериал, сезон 1 /п/
19:00
"Монк" - сериал, сезон 1
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Снайперист" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Двоен удар" - екшън, криминален с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Джефри Люис, Алан Скарф и др.
Понеделник, 8.04
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Айнщайн" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 13, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3 /п/
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3
18:00
"Монк" - сериал, сезон 1 /п/
19:00
"Монк" - сериал, сезон 1
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Снайперист" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Плачът на слънцето" - екшън, трилър с уч. на Моника Белучи, Том Скерит, Кол Хаузър и др.
Неделя, 7.04
00:00
Еротичен Телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 12 /п/
10:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 13, 2 епизода /п/
12:00
"Монк" - сериал, сезон 1, 2 епизода /п/
14:00
"Сърцето на Дракона: Силата на огъня" - екшън, приключенски, фентъзи с уч. на Том Рис Харис, Жасмин-Блис Бел, Тамзин Мърчънт и др. /п/
16:00
"Непробиваем" - екшън, комедия, приключенски с уч. на Бил Нън, Деймън Уейънс, Джеймс Фарентино и др.
17:40
"Джентълмените" - екшън, комедия, криминален с уч. на Матю Макконахи, Хю Грант, Чарли Хънам и др. /п/
20:00
"Тропическа буря" - екшън, комедия с уч. на Бен Стилър, Джак Блек, Робърт Дауни Джуниър и др.
22:00
"Ненормално" - мистери, ужаси, драма с уч. на Клеър Фой, Джошуа Леонард, Джей Фароа и др.
Събота, 6.04
01:00
"Фрактура" - предаване за рок музика /п/
03:50
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 12, 3 епизода /п/
12:00
"Монк" - сериал, сезон 1, 2 епизода /п/
13:30
"Сърцето на дракона: Проклятието на магьосника" - приключенски, фентъзи с уч. на Джулиан Морис, Тамзин Мерчант, Джаса Ахлувалиа и др. /п/
15:40
"Американска нинджа 4" - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Дейвид Брадли, Джеймс Бут, Робин Стил, Кен Гампу и др. /п/
17:45
"Ченгето от Бевърли Хилс" - екшън, комедия, трилър с уч. на Еди Мърфи, Джон Аштън, Рони Кокс и др. /п/
20:00
"Гордо изправен" - екшън, криминален с уч. на Дуейн Джонсън, Ашли Скот, Джони Ноксвил и др.
21:40
"Джентълмените" - екшън, комедия, криминален с уч. на Матю Макконахи, Хю Грант, Чарли Хънам и др.
Петък, 5.04
00:15
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 2 /п/
01:00
"Черният списък" - сериал, сезон 1
01:50
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Айнщайн" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 13, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3 /п/
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3
18:00
"Монк" - сериал, сезон 1 /п/
19:00
"Монк" - сериал, сезон 1
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Боен клуб" - екшън, криминален с уч. на Брад Пит, Едуард Нортън, Хелена Бонъм Картър и др.
Четвъртък, 4.04
00:00
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 2 /п/
01:00
"Черният списък" - сериал, сезон 1
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18 /п/
07:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19 /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Айнщайн" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 12, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3 /п/
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3
18:00
"Монк" - сериал, сезон 1 /п/
19:00
"Монк" - сериал, сезон 1
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Ченгето от Бевърли Хилс" - екшън, комедия, трилър с уч. на Еди Мърфи, Джон Аштън, Рони Кокс и др.
Сряда, 3.04
00:30
"Черният списък" - сериал, сезон 1
01:20
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, 2 епизода /п/
10:00
"Айнщайн" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
13:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 12, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3 /п/
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3
18:00
"Монк" - сериал, сезон 1 /п/
19:00
"Монк" - сериал, сезон 1
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Смъртоносна надпревара 2050" - екшън, комедия, спорт с уч. на Малкълм Макдауъл, Ману Бенет, Марси Милър и др.
Вторник, 2.04
00:00
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 2 /п/
00:50
"Черният списък" - сериал, сезон 1
01:45
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Айнщайн" - сериал, сезон 1
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 12, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3 /п/
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3
18:00
"Монк" - сериал, сезон 1 /п/
19:00
"Монк" - сериал, сезон 1
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Киборг" - екшън, трилър, фантастика с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Алекс Даниелс, Ралф Мюлер и др.
23:50
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 2 /п/
Понеделник, 1.04
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 4, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 12, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3 /п/
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3
18:00
"Монк" - сериал, сезон 1, 2 епизода
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Истински хаос" - екшън, трилър с уч. на Брус Уилис, Джеси Меткалф, Лала Кент и др.
Неделя, 31.03
00:30
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 11 /п/
10:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 12, 3 епизода /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, 3 епизода
15:50
"Сърцето на Дракона: Силата на огъня" - екшън, приключенски, фентъзи с уч. на Том Рис Харис, Жасмин-Блис Бел, Тамзин Мърчънт и др.
17:50
"Лига на Боговете" - фентъзи, екшън с уч. на Джет Ли, Бингбинг Фан, Джан Уен и др. /п/
20:00
"Американска нинджа 4" - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Дейвид Брадли, Джеймс Бут, Робин Стил, Кен Гампу и др.
22:00
"Снайперист: Последно убийство" - екшън, трилър с уч. на Чад Майкъл Колинс, Били Зейн, Дани Гарсия и др.
Събота, 30.03
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика /п/
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 11, 5 епизода /п/
16:00
"Сърцето на дракона: Проклятието на магьосника" - приключенски, фентъзи с уч. на Джулиан Морис, Тамзин Мерчант, Джаса Ахлувалиа и др.
18:00
"Драконови очи" - екшън, трилър, криминален с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Питър Уелър, Кунг Лий и др. /п/
20:00
"Лига на Боговете" - фентъзи, екшън с уч. на Джет Ли, Бингбинг Фан, Джан Уен и др.
22:10
"Обратен завой" - екшън, трилър, криминален с уч. на Шон Пен, Били Боб Торнтън, Джон Войт и др.
Петък, 29.03
00:15
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 2 /п/
01:00
"Черният списък" - сериал, сезон 1
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 4, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 12, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3, 2 епизода
18:00
"Мисионер" - екшън, трилър с уч. на Долф Лундгрен, Катери Уокър, Челси Рикетс и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Рота от герои" - военен, екшън с уч. на Том Сайзмор, Чад Майкъл Колинс, Вини Джоунс и др.
Четвъртък, 28.03
00:00
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 2 /п/
01:00
"Черният списък" - сериал, сезон 1
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 3, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 12, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3, 2 епизода
17:50
"Великата стена" - екшън, приключенски, трилър с уч. на Мат Деймън, Жинг Тян, Уилям Дефо и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Протеже на убиеца" - екшън, трилър, криминален с уч. на Самюел Джаксън, Маги Кю, Майкъл Кийтън и др.
Сряда, 27.03
00:00
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 2 /п/
01:00
"Черният списък" - сериал, сезон 1
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 6 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 3, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 11, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3, 2 епизода
18:00
"Супер патрул 2" - комедия, мистъри с уч. на Джей Чандрасекар, Кевин Хефернън, Стив Леми и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Кръстът: Изгревът на злодеите" - екшън, фантастика с уч. на Дани Трехо, Вини Джоунс, Брайън Остин Грийн и др.
Вторник, 26.03
00:00
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 2 /п/
01:10
"Черният списък" - сериал, сезон 1
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 3, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 11, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3, 2 епизода
18:00
"Американска нинджа 3" - екшън с уч. на Стив Джеймс, Майкъл Чан, Дейвид Брадли и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 6
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Драконови очи" - екшън, трилър, криминален с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Питър Уелър, Кунг Лий и др.
Понеделник, 25.03
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика
02:30
0Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17 /п/
07:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18 /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 3, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 11, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 7
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3
18:00
"Операция "Възмездие"" - екшън, криминален, трилър с уч. на Марк Дакаскос, София Пернас, Трийт Уилямс и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Мисионер" - екшън, трилър с уч. на Долф Лундгрен, Катери Уокър, Челси Рикетс и др.
Неделя, 24.03
02:50
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 11, 5 епизода /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, 2 епизода
15:30
"Зеленият стършел" - екшън с уч. на Сет Роугън, Камерън Диас, Том Уилкинсън и др. /п/
20:00
"Американска нинджа 3" - екшън с уч. на Стив Джеймс, Майкъл Чан, Дейвид Брадли и др.
22:00
"Снайпер: Призрачен стрелец" - екшън, трилър с уч. на Чад Майкъл Колинс, Били Зейн, Денис Хейсбърт и др.
Събота, 23.03
00:15
"Фрактура" - предаване за рок музика /п/
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 10, 4 епизода /п/
13:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 11 /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, 2 епизода
15:50
"Операция "Възмездие"" - екшън, криминален, трилър с уч. на Марк Дакаскос, София Пернас, Трийт Уилямс и др.
17:45
"Великата стена" - екшън, приключенски, трилър с уч. на Мат Деймън, Жинг Тян, Уилям Дефо и др. /п/
20:00
"Супер патрул 2" - комедия, комедия,мистъри с уч. на Джей Чандрасекар, Кевин Хефернън, Стив Леми и др.
22:00
"Имало едно време в Америка" - криминален с уч. на Робърт Де Ниро, Джеймс Уудс, Елизабет МакГавърн и др.
Петък, 22.03
00:30
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 1 /п/
01:30
"Черният списък" - сериал, сезон 1
02:20
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17
13:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 11, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 7, 2 епизода
17:30
"Зеленият стършел" - екшън с уч. на Сет Роугън, Камерън Диас, Том Уилкинсън и др.
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Великата стена" - екшън, приключенски, трилър с уч. на Мат Деймън, Жинг Тян, Уилям Дефо и др.
Четвъртък, 21.03
00:10
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 1 /п/
01:15
"Черният списък" - сериал, сезон 1
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 11, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 7, 2 епизода
17:40
"Внезапна смърт" - екшън, трилър с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Реймънд Бари, Пауърс Бут и др. /п/
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Човек на гнева" - екшън, трилър, криминален с уч. на Джейсън Стейтъм, Джош Хартнет, Анди Гарсия и др.
Сряда, 20.03
00:30
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 1 /п/
01:30
"Черният списък" - сериал, сезон 1
02:20
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 11, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 7, 2 епизода
18:00
"Още 48 часа" - криминален, мистери с уч. на Еди Мърфи, Ник Нолти, Брайън Джеймс и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Кръстът: Ново предизвикателство" - екшън, фентъзи с уч. на Дани Трехо, Вини Джоунс, Том Сайзмор и др.
Вторник, 19.03
00:00
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 1 /п/
01:00
"Черният списък" - сериал, сезон 1
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 10, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 7, 2 епизода
18:00
"Американска нинджа 2" - екшън с уч. на Стив Джеймс, Лари Поиндекстър, Гари Конуей и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Внезапна смърт" - екшън, трилър с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Реймънд Бари, Пауърс Бут и др.
Понеделник, 18.03
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 10, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 7, 2 епизода
18:00
"Снайперистът 5" - екшън с уч. на Том Беринджър, Чад Майкъл Колинс, Нестор Серано и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Срещу слънцето " - екшън, трилър с уч. на Стивън Сегал, Матю Дейвис, Такао Осава и др.
Неделя, 17.03
00:40
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11, 2 епизода
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, 2 епизода
16:00
"Още 48 часа" - криминален, драма, мистери с уч. на Еди Мърфи, Ник Нолти, Брайън Джеймс и др. /п/
18:00
"Ханкок" - екшън, криминален с уч. на Уил Смит, Чарлийз Терон, Джейсън Бейтман и др. /п/
20:00
"Американска нинджа 2" - драма, екшън с уч. на Стив Джеймс, Лари Поиндекстър, Гари Конуей и др.
22:00
"Снайперистът 5" - екшън с уч. на Том Беринджър, Чад Майкъл Колинс, Нестор Серано и др.
Събота, 16.03
00:10
"Фрактура" - предаване за рок музика /п/
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 9, 2 епизода /п/
11:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 10, 3 епизода /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, 2 епизода
15:30
"На ринга" - биографичен, спорт с уч. на Омар Епс, Чарлз Дътън, Тони Шалуб и др. /п/
18:00
"Призрачен ездач" - екшън, фентъзи с уч. на Никълъс Кейдж, Ева Мендес, Сам Елиът и др. /п/
20:00
"Още 48 часа" - криминален, мистери с уч. на Еди Мърфи, Ник Нолти, Брайън Джеймс и др.
22:00
"Империята" - исторически, екшън с уч. на Тил Швайгер, Бен Фостър, Майкъл Кейн и др.
Петък, 15.03
00:00
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 1 /п/
01:00
"Черният списък" - сериал, сезон 1
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 10, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 7, 2 епизода
18:00
"Пастирът" - екшън, трилър, криминален с уч. на Скот Адкинс, Гари Макдоналд, Стивън Лорд и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Призрачен ездач" - екшън, фентъзи с уч. на Никълъс Кейдж, Ева Мендес, Сам Елиът и др.
Четвъртък, 14.03
00:00
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 1 /п/
01:00
"Черният списък" - сериал, сезон 1
02:00
Еротичен Телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 10, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 7, 2 епизода
17:45
"На ринга" - биографичен, спорт с уч. на Омар Епс, Чарлз Дътън, Тони Шалуб и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Ханкок" - екшън, криминален с уч. на Уил Смит, Чарлийз Терон, Джейсън Бейтман и др.
Сряда, 13.03
00:00
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 1 /п/
01:00
"Черният списък" - сериал, сезон 1
01:50
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16 /п/
07:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17 /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 10, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 7, 2 епизода
18:00
"48 часа" - комедия, трилър с уч. на Ник Нолти, Джеймс Ремар, Сони Ландъм и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Специален отряд: Под обсада" - екшън, трилър с уч. на Сам Йегър, Ейдриан Палики, Майкъл Джей Уайт и др.
Вторник, 12.03
00:15
"Кметът на Кингстаун" - сериал, сезон 1 /п/
01:30
"Черният списък" - сериал, сезон 1
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
13:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 10, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 7, 2 епизода
18:00
"Американска нинджа" - екшън, спорт с уч. на Джуди Арънсън, Майкъл Дудикоф, Стив Джеймс и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Пастирът" - екшън, трилър, криминален с уч. на Скот Адкинс, Гари Макдоналд, Стивън Лорд и др.
Понеделник, 11.03
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 9, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 7, 2 епизода
17:55
"Лоша провинция" - екшън, криминален с уч. на Мат Дилън, Уилям Дефо, Нийл Макдоноу и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Кметът на Кингстаун" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Човекът сянка" - екшън, трилър с уч. на Стивън Сегал, Имелда Стаунтън, Гарик Хейгън и др.
Неделя, 10.03
00:00
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
07:50
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 9, 5 епизода /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, 2 епизода
16:00
"Ламборгини: Човекът зад легендата" - биографичен с уч. на Франк Грило, Мира Сорвино, Романо Реджиани и др. /п/
18:00
"48 часа" - комедия, трилър с уч. на Ник Нолти, Джеймс Ремар, Джонатан Банкс и др. /п/
20:00
"Американска нинджа" - приключенски, спорт, романтика с уч. на Джуди Арънсън, Майкъл Дудикоф, Стив Джеймс и др.
22:00
"Снайперистът 4" - екшън, трилър с уч. на Били Зейн, Чад Майкъл Колинс, Анабел Райт и др.
Събота, 9.03
00:30
"Фрактура" - предаване за рок музика /п/
02:50
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 8, 4 епизода /п/
13:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 9 /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, 2 епизода
16:00
"Дюс Бигалоу: Европейското жиголо" - комедия с уч. на Роб Шнайдър, Еди Грифин, Йерун Крабе и др. /п/
17:45
"Венъм" - екшън, приключенски, фантастика с уч. на Том Харди, Мишел Уилямс, Риз Ахмед и др. /п/
20:00
"48 часа" - комедия, трилър с уч. на Ник Нолти, Джеймс Ремар, Джонатан Банкс и др.
22:00
"Лоша провинция" - екшън, криминален с уч. на Мат Дилън, Уилям Дефо, Нийл Макдоноу и др.
Петък, 8.03
00:20
"Станция Берлин" - сериал, сезон 3 /п/
01:30
"Черният списък" - сериал, сезон 1
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 4, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 9, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 7, 2 епизода
17:45
"На ринга" - романтика, биографичен, спорт с уч. на Омар Епс, Чарлз Дътън, Тони Шалуб и др.
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Книгата на Илай" - екшън, трилър, приключенски с уч. на Дензъл Уошингтън, Мила Кунис, Гари Олдман и др.
23:30
"Черният списък" - сериал, сезон 1
Четвъртък, 7.03
01:20
"Станция Берлин" - сериал, сезон 3 /п/
02:30
"Рей Донован" - сериал, сезон 7
03:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 4, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 9, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 7
18:00
"Двойна комбина" - екшън, трилър, комедия с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Мики Рурк, Денис Родман и др.
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Венъм" - екшън, приключенски, фантастика с уч. на Том Харди, Мишел Уилямс, Риз Ахмед и др.
Сряда, 6.03
00:00
"Станция Берлин" - сериал, сезон 3 /п/
01:00
"Рей Донован" - сериал, сезон 7
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 4, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 9, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6, 2 епизода
18:00
"Пустинна жега" - екшън, комедия с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Пат Морита, Дани Трехо и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Пазителите" - екшън, фантастика с уч. на Джефри Дийн Морган, Патрик Уилсън, Матю Гуди и др.
Вторник, 5.03
00:00
"Станция Берлин" - сериал, сезон 3 /п/
01:10
"Рей Донован" - сериал, сезон 7
02:15
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 4, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 8, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6, 2 епизода
18:00
"Ламборгини: Човекът зад легендата" - биографичен с уч. на Франк Грило, Мира Сорвино, Романо Реджиани и др.
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Пустинна жега" - екшън, комедия с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Пат Морита, Дани Трехо и др.
Понеделник, 4.03
00:10
"Фрактура" - предаване за рок музика
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 4, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 8, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6, 2 епизода
18:15
"Дюс Бигалоу: Европейското жиголо" - комедия с уч. на Роб Шнайдър, Еди Грифин, Йерун Крабе и др.
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Под обсада 2" - екшън, трилър с уч. на Стивън Сегал, Ерик Богосян, Катрин Хейгъл и др.
Неделя, 3.03
00:20
Еротичен Телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 8, 5 епизода /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, 2 епизода
16:00
"Кунгфу тупалки" - екшън, комедия, криминален с уч. на Стивън Чоу, Уа Юен, Кю Юен и др. /п/
18:00
"Колибри" - екшън, трилър, криминален с уч. на Джейсън Стейтъм, Агата Бузек, Вики Макклър и др. /п/
20:00
"Улични крале" - екшън, криминален с уч. на Киану Рийвс, Форест Уитакър, Хю Лори и др.
22:20
"Хензел и Гретел: Ловци на вещици" - екшън, фентъзи, ужаси с уч. на Джеръми Ренър, Джема Артъртън, Фамке Янсен и др.
Събота, 2.03
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика /п/
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 8, 5 епизода /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, 2 епизода
15:45
"Болница Касъл Хейтс" - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Скот Адкинс, Вас Санчес и др. /п/
17:40
"Нека сме ченгета" - екшън, комедия, криминален с уч. на Деймън Уейънс Джуниър, Джейк Джонсън, Нина Добрев и др. /п/
20:00
"Кунгфу тупалки" - екшън, комедия, криминален с уч. на Стивън Чоу, Уа Юен, Кю Юен и др.
22:00
"Зад вражеската линия" - трилър, екшън с уч. на Томас Иън Грифит, Крис Мълки, Къртни Джейнс и др.
Петък, 1.03
00:20
"Станция Берлин" - сериал, сезон 3 /п/
01:20
"Рей Донован" - сериал, сезон 7
02:20
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 4, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 8, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6, 2 епизода
18:10
"Болница Касъл Хейтс" - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Скот Адкинс, Вас Санчес и др.
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Колибри" - екшън, трилър, криминален с уч. на Джейсън Стейтъм, Агата Бузек, Вики Макклър и др.
Четвъртък, 29.02
00:30
"Станция Берлин" - сериал, сезон 3 /п/
01:30
"Рей Донован" - сериал, сезон 7
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 3, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 8, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6, 2 епизода
17:50
"Черна вода" - екшън, трилър с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Долф Лундгрен, Джасмин Уолц и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Нека сме ченгета" - екшън, комедия, криминален с уч. на Деймън Уейънс Джуниър, Джейк Джонсън, Нина Добрев и др.
Сряда, 28.02
00:00
"Станция Берлин" - сериал, сезон 3 /п/
01:10
"Рей Донован" - сериал, сезон 7
02:15
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 3, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 8, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6, 2 епизода
18:00
"Стрелецът" - екшън, трилър, приключенски с уч. на Уесли Снайпс, Уилям Хоуп, Ема Самс и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"355" - екшън, трилър с уч. на Джесика Частейн, Пенелопе Круз, Марион Котияр и др.
Вторник, 27.02
00:00
"Станция Берлин" - сериал, сезон 3 /п/
01:10
"Рей Донован" - сериал, сезон 7
02:10
Еротичен елепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 3, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 8, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6, 2 епизода
17:40
"Черно море" - трилър, приключенски с уч. на Джъд Лоу, Бен Менделсон, Скут МакНайри и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Черна вода" - екшън, трилър с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Долф Лундгрен, Джасмин Уолц и др.
Понеделник, 26.02
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 5 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 3, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 8, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6, 2 епизода
18:00
"Конан Разрушителя" - екшън, фентъзи с уч. на Арнолд Шварценегер, Грейс Джоунс, Уилт Чембърлейн и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Под обсада" - екшън, трилър с уч. на Стивън Сегал, Томи Лий Джоунс, Гари Бизи и др.
Неделя, 25.02
01:00
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 7, 4 епизода /п/
13:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 8 /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6 /п/
17:00
"Парламентьорът" - трилър, мистери, криминален с уч. на Самюъл Джаксън, Кевин Спейси, Дейвид Морс и др. /п/
20:00
"Стрелецът" - екшън, трилър, приключенски с уч. на Уесли Снайпс, Уилям Хоуп, Ема Самс и др.
22:00
"Кендимен" - трилър, ужаси с уч. на Яя Абдул-Матийн II, Тейона Парис, Колман Доминго и др.
Събота, 24.02
00:50
"Фрактура" - предаване за рок музика /п/
03:30
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 7, 5 епизода /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6 /п/
17:00
"Спайдърмен 3" - екшън, приключенски с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко и др. /п/
20:00
"Конан Разрушителя" - екшън, фентъзи с уч. на Арнолд Шварценегер, Грейс Джоунс, Уилт Чембърлейн и др.
22:00
"Черно море" - трилър, приключенски с уч. на Джъд Лоу, Бен Менделсон, Скут МакНайри и др.
Петък, 23.02
01:00
"Станция Берлин" - сериал, сезон 2 /п/
02:00
"Рей Донован" - сериал, сезон 7
03:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 3, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 7
15:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 8
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6, 2 епизода
18:00
"Отвлечени" - екшън, фантастика, ужаси с уч. на Скот Адкинс, Анди Он, Труонг Нгок Ан и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 5
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Парламентьорът" - трилър, мистери, криминален с уч. на Самюъл Джаксън, Кевин Спейси, Дейвид Морс и др.
Четвъртък, 22.02
00:20
"Станция Берлин" - сериал, сезон 2 /п/
01:20
"Рей Донован" - сериал, сезон 7
02:15
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 3, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 7, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6, 2 епизода
17:40
"Битка Лос Анджелис: Световна инвазия" - екшън, фантастика с уч. на Аарън Екхарт, Бриджит Мойнахан, Рамон Родригес и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Спайдърмен 3" - екшън, приключенски с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко и др.
Сряда, 21.02
00:00
"Станция Берлин" - сериал, сезон 2 /п/
01:00
"Рей Донован" - сериал, сезон 7
02:00
"Еротичен Телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 15, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 7, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6, 2 епизода
18:00
"Избий всички" - екшън, криминален, мистери с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Отъм Рийзър, Питър Стормеър и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Битка Лос Анджелис: Световна инвазия" - екшън, фантастика с уч. на Аарън Екхарт, Бриджит Мойнахан, Рамон Родригес и др.
Вторник, 20.02
00:00
"Станция Берлин" - сериал, сезон 2 /п/
01:00
"Рей Донован" - сериал, сезон 6
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 7, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4
17:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
18:00
"Детонатор" - екшън, трилър с уч. на Уесли Снайпс, Тим Дътън, Уилям Хоуп и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Избий всички" - екшън, криминален, мистери с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Отъм Рийзър, Питър Стормеър и др.
Понеделник, 19.02
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 7, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4, 2 епизода
17:30
"Хазарт" - трилър, спорт с уч. на Ал Пачино, Матю Макконахи, Рене Русо и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Градска справедливост" - екшън, трилър, криминален с уч. на Стивън Сегал, Еди Грифин, Кармен Серано и др.
Неделя, 18.02
01:05
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 7, 5 епизода /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, 2 епизода
15:30
"Отвлечени" - екшън, фантастика, ужаси с уч. на Скот Адкинс, Анди Он, Труонг Нгок Ан и др.
17:30
"Шестият ден" - екшън, фантастика, мистери с уч. на Арнолд Шварценегер, Майкъл Рапапорт, Тони Голдуин и др. /п/
20:00
"Детонатор" - екшън, трилър с уч. на Уесли Снайпс, Тим Дътън, Уилям Хоуп и др.
22:00
"Следващият си ти" - мистери, ужаси с уч. на Суки Уотърхаус, Инана Саркис, Мадисън Бийти и др.
Събота, 17.02
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика /п/
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 6, 4 епизода /п/
13:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 7 /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, 2 епизода
15:20
"Завръщането на паяка" - криминален, мистери, трилър с уч. на Морган Фрийман, Майкъл Мориарти, Пенелъпи Ан Милър и др. /п/
17:20
"Спайдърмен 2" - екшън, приключенски, фентъзи с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко и др. /п/
20:00
"Шестият ден" - екшън, фантастика, мистери с уч. на Арнолд Шварценегер, Майкъл Рапапорт, Тони Голдуин и др.
22:30
"Хазарт" - трилър, спорт с уч. на Ал Пачино, Матю Макконахи, Рене Русо и др.
Петък, 16.02
00:30
"Станция Берлин" - сериал, сезон 2 /п/
01:45
"Рей Донован" - сериал, сезон 6
02:45
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 7, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4, 2 епизода
17:30
"Гренландия: Последно убежище" - трилър, екшън с уч. на Джерард Бътлър, Морена Бакарин, Скот Глен и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Завръщането на паяка" - криминален, мистери, трилър с уч. на Морган Фрийман, Майкъл Мориарти, Пенелъпи Ан Милър и др.
Четвъртък, 15.02
00:30
"Станция Берлин" - сериал, сезон 2 /п/
01:30
"Рей Донован" - сериал, сезон 6
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 7, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4, 2 епизода
18:00
"Кикбоксьор: Отмъщение" - криминален, спорт с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Ален Муси, Дейв Батиста и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Спайдърмен 2" - екшън, приключенски, фентъзи с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко и др.
Сряда, 14.02
00:00
"Станция Берлин" - сериал, сезон 2 /п/
01:00
"Рей Донован" - сериал, сезон 6
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода /п/
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 7, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4, 2 епизода
18:00
"Бесен полет" - екшън, трилър с уч. на Стивън Сегал, Сиера Пейтън, Стив Тюсейнт и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Гренландия: Последно убежище" - трилър, екшън с уч. на Джерард Бътлър, Морена Бакарин, Скот Глен и др.
Вторник, 13.02
00:00
"Станция Берлин" - сериал, сезон 2 /п/
01:00
"Рей Донован" - сериал, сезон 6
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 6, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4, 2 епизода
18:10
"Двойници" - екшън, фантастика с уч. на Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Кикбоксьор: Отмъщение" - криминален, спорт с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Ален Муси, Дейв Батиста и др.
Понеделник, 12.02
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 6, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4, 2 епизода
18:00
"Доставчикът" - екшън, трилър с уч. на Уесли Снайпс, Елиза Бенет, Чарлз Данс и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Бесен полет" - екшън, трилър с уч. на Стивън Сегал, Сиера Пейтън, Стив Тюсейнт и др.
Неделя, 11.02
00:30
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 6, 5 епизода /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, 2 епизода
16:00
"Снайперистът 5" - екшън с уч. на Том Беринджър, Чад Майкъл Колинс, Нестор Серано и др. /п/
17:45
"Последният екшън герой" - екшън, приключенски с уч. на Арнолд Шварценегер, Еф Мъри Ейбрахам, Арт Карни и др. /п/
20:00
"Доставчикът" - екшън, трилър с уч. на Уесли Снайпс, Елиза Бенет, Чарлз Данс и др.
22:00
"Звездни рейнджъри: Предател на Марс" - анимация, екшън, фантастика
Събота, 10.02
00:20
"Фрактура" - предаване за рок музика /п/
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 6, 5 епизода /п/
13:50
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, 2 епизода
15:45
"Специален отряд: Огнен полет" - екшън, трилър, криминален с уч. на Гейбриъл Махт, Робърт Патрик, Карли Поуп и др. /п/
17:30
"Спайдърмен" - екшън, приключенски с уч. на Тоби Магуайър, Уилям Дефо, Кирстен Дънст и др. /п/
20:00
"Последният екшън герой" - екшън, приключенски с уч. на Арнолд Шварценегер, Еф Мъри Ейбрахам, Арт Карни и др.
22:45
"Двойници" - екшън, фантастика с уч. на Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк и др.
Петък, 9.02
00:40
"Станция Берлин" - сериал, сезон 1 /п/
01:30
"Рей Донован" - сериал, сезон 6
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 6, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4, 2 епизода
18:00
"Снайперистът 5" - екшън с уч. на Том Беринджър, Чад Майкъл Колинс, Нестор Серано и др.
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Целуни момичетата" - криминален, мистери с уч. на Ашли Джъд, Кери Елуис, Морган Фрийман и др.
Четвъртък, 8.02
00:15
"Станция Берлин" - сериал, сезон 1 /п/
01:10
"Рей Донован" - сериал, сезон 6
02:10
Еротичен елепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 6, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4, 2 епизода
17:50
"Високо напрежение" - трилър, фантастика с уч. на Брадли Купър, Робърт Де Ниро, Аби Корниш и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Спайдърмен" - екшън, приключенски с уч. на Тоби Магуайър, Уилям Дефо, Кирстен Дънст и др.
Сряда, 7.02
00:20
"Станция Берлин" - сериал, сезон 1 /п/
01:15
"Рей Донован" - сериал, сезон 6
02:20
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 6, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4, 2 епизода
18:00
"Специален отряд: Огнен полет" - екшън, трилър, криминален с уч. на Гейбриъл Махт, Робърт Патрик, Карли Поуп и др.
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Високо напрежение" - трилър, фантастика с уч. на Брадли Купър, Робърт Де Ниро, Аби Корниш и др.
Вторник, 6.02
00:00
"Станция Берлин" - сериал, сезон 1 /п/
00:50
"Рей Донован" - сериал, сезон 6
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 6, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4, 2 епизода
18:00
"Следотърсачът" - екшън, трилър с уч. на Долф Лундгрен, Ана Фалки, Бруно Билота и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Универсален войник: Ден за разплата" - екшън, мистери, ужаси с уч. на Жан Клод Ван Дам, Долф Лундгрен, Скот Адкинс и др.
Понеделник, 5.02
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 6, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4, 2 епизода
18:00
"Лош къcмет" - криминален, трилър с уч. на Уесли Снайпс, Сибил Шепърд, Обри Долар и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Ще се видим в Ада" - екшън, криминален, трилър с уч. на Стивън Сегал, Дан Бадару, Дарън Шахлави и др.
Неделя, 4.02
00:30
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 5, 4 епизода /п/
13:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 6 /п/
13:50
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, 2 епизода
15:30
"Стар Трек: Възмездието" - екшън, фантастика, приключенски с уч. на Патрик Стюарт, Том Харди, Джонатан Фрейкс и др. /п/
17:50
"Терминатор 3: Бунтът на машините" - екшън, фантастика с уч. на Арнолд Шварценегер, Ник Стал, Клеър Дейнс и др. /п/
20:00
"Лош къcмет" - криминален, трилър с уч. на Уесли Снайпс, Сибил Шепърд, Обри Долар и др.
22:00
"Звездни рейнджъри 2: Герой на Федерацията" - екшън, фантастика, ужаси с уч. на Бренда Стронг, Ед Куин, Ед Лаутър и др.
Събота, 3.02
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика /п/
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 5, 5 епизода /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, 2 епизода
15:50
"Следотърсачът" - екшън, трилър с уч. на Долф Лундгрен, Ана Фалки, Бруно Билота и др.
17:30
"Джуманджи: Следващо ниво" - приключенски, екшън, комедия с уч. на Дуейн Джонсън, Джак Блек, Кевин Харт и др. /п/
20:00
"Терминатор 3: Бунтът на машините" - екшън, фантастика с уч. на Арнолд Шварценегер, Ник Стал, Клеър Дейнс и др.
22:15
"Стар Трек: Възмездието" - екшън, фантастика, приключенски с уч. на Патрик Стюарт, Том Харди, Джонатан Фрейкс и др.
Петък, 2.02
00:30
"Станция Берлин" - сериал, сезон 1 /п/
01:30
"Рей Донован" - сериал, сезон 6
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Частни детективи" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 5
15:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 6
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4, 2 епизода
18:00
"Анаконда: Кървава следа" - приключенски, ужаси, фантастика с уч. на Кристъл Алън, Линдън Ашби, Джон Рис-Дейвис и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"21 моста" - трилър, криминален с уч. на Сиена Милър, Тейлър Кич, Джей Кей Симънс и др.
Четвъртък, 1.02
00:00
"Станция Берлин" - сериал, сезон 1 /п/
01:00
"Рей Донован" - сериал, сезон 6
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Агент Хамилтън" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 5, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 4, 2 епизода
18:00
"Херкулес" - екшън, приключенски с уч. на Дуейн Джонсън, Иън Макшейн, Джон Хърт и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Джуманджи: Следващо ниво" - приключенски, екшън, комедия с уч. на Дуейн Джонсън, Джак Блек, Кевин Харт и др.
Сряда, 31.01
00:00
"Станция Берлин" - сериал, сезон 1 /п/
01:00
"Рей Донован" - сериал, сезон 6
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Агент Хамилтън" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 5, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3, 2 епизода
17:50
"Професионалната бейзболна лига 2" - комедия, спорт с уч. на Чарли Шийн, Корбин Бърнсен, Омар Епс и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Хитмен: Агент 47" - екшън, криминален, трилър с уч. на Рупърт Френд, Киарън Хайндс, Томас Кречман и др.
Вторник, 30.01
00:00
"Станция Берлин" - сериал, сезон 1 /п/
01:00
"Рей Донован" - сериал, сезон 5
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Агент Хамилтън" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 5, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3, 2 епизода
17:50
"Стар Трек: Бунтът" - екшън, приключенски, фантастика с уч. на Патрик Стюарт, Брент Спинър, Джонатан Фрейкс и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Универсален войник: Регенерация" - приключенски, фантастика с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Гари Купър, Захари Бахаров и др.
Понеделник, 29.01
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Агент Хамилтън" - сериал, сезон 2, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 5, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3, 2 епизода
17:45
"Тежка кавалерия" - екшън, трилър с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Вив Лийкок и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Станция Берлин" (премиера) - сериал, сезон 1
22:00
"Под дулото на пистолета" - екшън, криминален с уч. на Стивън Сегал, Пол Калдерон, Бърни Макинърни и др.
Неделя, 28.01
01:00
Еротичен елепазар
06:45
"Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 10
07:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 5, 5 епизода /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3 /п/
17:10
"Терминатор 2: Страшният съд" - екшън, трилър, фантастика с уч. на Арнолд Шварценегер, Линда Хамилтън, Едуард Фърлонг и др. /п/
20:00
"Професионалната бейзболна лига 2" - комедия, спорт с уч. на Чарли Шийн, Корбин Бърнсен, Омар Епс и др.
22:10
"Анаконда: Кървава следа" - приключенски, ужаси, фантастика с уч. на Кристъл Алън, Линдън Ашби, Джон Рис-Дейвис и др.
Събота, 27.01
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика /п/
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 10, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 4, 4 епизода /п/
13:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 5 /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, 2 епизода
15:50
"Универсален войник: Завръщането" - екшън, приключенски с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Майкъл Джей Уайт, Ксандър Бъркли и др. /п/
17:30
"Джуманджи: Добре дошли в джунглата" - приключенски, екшън, комедия с уч. на Дуейн Джонсън, Карън Гилън, Кевин Харт и др. /п/
20:00
"Терминатор 2: Страшният съд" - екшън, трилър, фантастика с уч. на Арнолд Шварценегер, Линда Хамилтън, Едуард Фърлонг и др.
22:50
"Стар Трек: Бунтът" - екшън, приключенски, фантастика с уч. на Патрик Стюарт, Брент Спинър, Джонатан Фрейкс и др.
Петък, 26.01
00:30
"Йелоустоун" - сериал, сезон 2 /п/
01:30
"Рей Донован" - сериал, сезон 5
02:20
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
10:00
"Агент Хамилтън" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 5, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3, 2 епизода
18:00
"Анаконди: Кървавата орхидея" - екшън, трилър, приключенски с уч. на Морис Честнът, Джони Меснър, Кадий Стрикланд и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Херкулес" - екшън, приключенски с уч. на Дуейн Джонсън, Иън Макшейн, Джон Хърт и др.
23:00
"Рей Донован" - сериал, сезон 5
Четвъртък, 25.01
00:20
"Йелоустоун" - сериал, сезон 2 /п/
01:10
"Рей Донован" - сериал, сезон 5
02:10
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 4 /п/
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 12, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 5, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3, 2 епизода
17:30
"Годзила" - фантастика, трилър, ужаси с уч. на Матю Бродерик, Жан Рено, Кевин Дън и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Йелоустоун" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Джуманджи: Добре дошли в джунглата" - приключенски, екшън, комедия с уч. на Дуейн Джонсън, Карън Гилън, Кевин Харт и др.
Сряда, 24.01
00:50
"Рей Донован" - сериал, сезон 5
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 3 /п/
10:00
"Агент Хамилтън" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 5, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3, 2 епизода
17:50
"Професионалната бейзболна лига" - комедия, спорт с уч. на Уесли Снайпс, Маргарет Уитън, Джеймс Гамон и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 4
21:00
"Йелоустоун" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Тежка кавалерия" - екшън, трилър с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти и др.
Вторник, 23.01
00:00
"Йелоустоун" - сериал, сезон 2 /п/
01:00
"Рей Донован" - сериал, сезон 5
02:00
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 3 /п/
10:00
"Агент Хамилтън" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 4, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3, 2 епизода
17:45
"Стар Трек: Първи контакт" - екшън, приключенски, фантастика с уч. на Патрик Стюарт, Брент Спинър, Джонатан Фрейкс и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 3
21:00
"Йелоустоун" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Универсален войник: Завръщането" - екшън, приключенски с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Майкъл Джей Уайт, Ксандър Бъркли и др.
23:50
"Йелоустоун" - сериал, сезон 2 /п/
Понеделник, 22.01
00:00
"Фрактура" - предаване за рок музика
02:30
Еротичен телепазар
06:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11, 2 епизода /п/
08:45
"Синя кръв" - сериал, сезон 3 /п/
10:00
"Агент Хамилтън" - сериал, сезон 1, 2 епизода
12:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11, 2 епизода
14:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 4, 2 епизода
16:00
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 3, 2 епизода
18:00
"Мъртъв и половина 2" - криминален, екшън с уч. на Бил Голдбърг, Къръпт, Ейнджъл Конуел и др. /п/
20:00
"Синя кръв" - сериал, сезон 3
21:00
"Йелоустоун" (премиера) - сериал, сезон 2
22:00
"Срещу мрака" - екшън, фантастика, ужаси с уч. на Стивън Сегал, Таноай Рийд, Джена Харисън и др.
Неделя, 21.01
01:15
Еротичен телепазар
06:45
"Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 10, 2 епизода
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 4, 5 епизода /п/
14:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, 2 епизода
16:00
"Бързи момчета" - екшън с уч. на Лорънс Фишбърн, Орландо Джоунс, Брендън Фер и др. /п/
18:00
"Старски и Хъч" - екшън, комедия, криминален с уч. на Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог и др. /п/
20:00
"Професионалната бейзболна лига" - комедия, спорт с уч. на Уесли Снайпс, Маргарет Уитън, Джеймс Гамон и др.
22:00
"Анаконди: Кървавата орхидея" - екшън, трилър, приключенски с уч. на Морис Честнът, Джони Меснър, Кадий Стрикланд и др.
Събота, 20.01
16:00
"Шест дни, седем нощи" - приключенски, екшън, комедия с уч. на Харисън Форд, Ан Хечи, Жаклин Обрадорс и др. /п/
18:00
"Аз, шпионинът" - екшън, приключенски, комедия с уч. на Еди Мърфи, Оуен Уилсън, Фамке Янсен и др. /п/
20:00
"Годзила" - фантастика, трилър, ужаси с уч. на Матю Бродерик, Жан Рено, Кевин Дън и др.
22:50
"Стар Трек: Първи контакт" - екшън, приключенски, фантастика с уч. на Патрик Стюарт, Брент Спинър, Джонатан Фрейкс и др.
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2
Устройства
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Вход
Забравена парола
Регистрация
E-mail:
Текст:
Изпрати