Този канал изисква абонамент
Телевизия "7/8 ТV" се предлага с допълнителен абонамент от €0.40/месец. Можете да я добавите до края на основния си абонамент (
) срещу €
.
Добави
Затвори
Този канал изисква абонамент
Моля абонирайте се или гледайте безплатните канали, отбелязани с надпис БЕЗПЛАТЕН.
Абонирай се
Гледай безплатно
ГЛЕДАЙ ТЕЛЕВИЗИЯ
В МОМЕНТА...
ПРОГРАМАТА
НА ЗАПИС
АБОНАМЕНТ
ПОМОЩ
Ако поради закъснение в програмата записът свърши преди края на предаването, то продължава в следващото.
На запис
Търси
Изберете програма и предаване
БНТ 1
bTV
bTV HD
Нова Телевизия HD
Kino Nova
Diema
bTV Comedy HD
bTV Cinema HD
bTV Action
bTV Action HD
MovieStar
7/8 TV HD
Kanal 3
БНТ 2
БНТ 3
БНТ 4
Cinemania
Nostalgia
Diema Family
bTV Story HD
Евроком
TV1 HD
Bulgaria OnAir
The World
RING
Петък, 29.03
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
02:30
Религията днес /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
Четвъртък, 28.03
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни /БНТ Варна/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя "Смешни и тъжни неща" с Иван Андонов /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
14:00
Музика в Балабановата къща документален филм /БНТ Пловдив/1 и 2 част/п/
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
10 000 крачки /сборно/п/
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 27.03
00:35
Вечерното шоу /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя "Смешни и тъжни неща" с Иван Андонов
22:00
Домът на вярата Разградска духовна околия
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Вторник, 26.03
00:30
Малки истории /п/
01:30
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт
02:45
Зала на славата: Стефка Костадинова /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:20
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни /БНТ Варна/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Пазители на традициите фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
22:30
В кадър
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 25.03
00:20
По света и у нас
00:35
Туризъм.бг /п/
01:35
Отблизо /п/
02:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:30
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
04:00
Моят плейлист /п/
04:55
Време за губене /БНТ Пловдив/
05:25
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието /БНТ Варна/избрано/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:25
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни /БНТ Варна/
22:30
Кълна ви се - аз всичко бих повторил /90 г. от рождението на поета Христо Фотев/ документален филм /2010 г./
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 24.03
00:00
Библиотеката /п/
00:30
По света и у нас
00:45
Вечната музика /п/
01:15
Домът на вярата Храм "Свети пророк Илия", Княжево /п/
01:45
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието /БНТ Варна/избрано/п/
02:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
02:30
10 000 крачки /сборно/п/
03:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/п/
03:30
До Европа и напред /п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
Зад кулисите предаване за опера /п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
07:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:25
10 000 крачки /сборно/
16:55
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
17:55
Моят Петрич - със Силвия Аздреева документален филм
18:20
Докосване: "Нощем ти ще гледаш звездите" /100 г. от рождението на актрисата Славка Славова/ документален филм
18:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
19:00
Арена спорт
19:45
Зала на славата: Стефка Костадинова
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Конкурс за нова поп и рок музика "Пролет" 2022
23:15
Пленникът от Трикери /145 г. от рождението на писателя Константин Мутафов/ тв адаптация по едноименната пиеса на Константин Мутафов /1993 г./, режисьор Недялко Делчев, в ролите: Атанас Атанасов, Жорета Николова, Светлана Янчева, Владимир Пенев и др.
Събота, 23.03
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Зад кулисите предаване за опера /п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
В кадър /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Георги Андреев /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
И отново коне документален филм...
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
До Европа и напред /п/
11:30
Домът на вярата Храм "Свети пророк Илия", Княжево /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието /БНТ Варна/избрано/п/
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ София/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
С очите на киното документален филм по повод първата публична кинопрожекция в България /БНТ Русе/
22:00
Варницата /режисьорът Марио Кръстев на 70/ тв филм /1985 г./, режисьор Марио Кръстев, в ролите: Милко Желязков, Веселин Вълков, Иван Цветарски, Антон Радичев, Георги Стоянов и др.
23:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Петък, 22.03
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
До Европа и напред /п/
02:30
Религията днес /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:05
Моят плейлист /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
В кадър /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
22:30
В близък план Георги Андреев
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска
Четвъртък, 21.03
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието /БНТ Варна/избрано/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя Бригита /филм за журналистката Бригита Чолакова/п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ София/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 20.03
00:35
Вечерното шоу /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Бригита /филм за журналистката Бригита Чолакова/
22:00
Домът на вярата Храм "Свети пророк Илия", Княжево
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Вторник, 19.03
00:35
Малки истории /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт /п/
02:45
Зала на славата: Илиана Раева /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:20
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието /БНТ Варна/избрано/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
До Европа и напред
22:30
В кадър
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 18.03
00:40
По света и у нас
00:55
Туризъм.бг /п/
01:50
Отблизо /п/
02:45
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:15
Зад кулисите предаване за опера /п/
03:45
Малки истории /п/
04:00
Моят плейлист /п/
05:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
05:30
№1 - Туризмът: Съкровищата на Долище /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:20
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието /БНТ Варна/избрано/п/
22:30
Ти си на ход документален филм /БНТ Русе, 2023 г./, режисьор Лора Керемидчиева
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 17.03
00:15
Библиотеката /п/
00:45
Вечната музика /п/
01:15
Домът на вярата Храм "Свети Дух", с.Куманово /п/
01:45
№1 - Туризмът: Съкровищата на Долище /БНТ Варна/п/
02:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
02:30
Пътувай с БНТ 2: С Атанас Скатов из Сливенския балкан /БНТ Пловдив/избрано/п/
03:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
03:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
Опера на открито /БНТ Варна/п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
07:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
Зад кулисите предаване за опера
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:30
10 000 крачки /сборно/
17:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
18:00
Островът на сбъднатите мечти документален филм /БНТ Русе/
18:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
19:00
Арена спорт
19:45
Зала на славата: Илиана Раева
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Ново 10 + 2 музикална класация
23:00
Всички и никой /90 г. от рождението на режисьора Крикор Азарян/ игрален филм /1978 г./, режисьор Крикор Азарян, в ролите: Велко Кънев, Георги Новаков, Григор Вачков, Никола Дадов, Константин Коцев и др.
Събота, 16.03
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Опера на открито /БНТ Варна/п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
В кадър /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Стоян Алексиев /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
11:30
Домът на вярата Храм "Свети Дух", с.Куманово /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:25
№1 - Туризмът: Съкровищата на Долище /БНТ Варна/п/
13:55
Вечната музика
14:25
Библиотеката
14:55
Олтарите на България: Панчо Владигеров /125 г. от рождението на композитора/ Геният от хълма Лозенец
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
След Едип и пророците документален филм /БНТ Пловдив/
22:00
Бялата стая игрален филм /1968 г./, режисьор Методи Андонов, в ролите: Апостол Карамитев, Елена Райнова, Доротея Тончева, Константин Коцев, Георги Черкелов и др.
23:20
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Петък, 15.03
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
02:30
Религията днес /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:05
Моят плейлист /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2: С Атанас Скатов из Сливенския балкан /БНТ Пловдив/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
В кадър /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
22:30
В близък план Стоян Алексиев
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Четвъртък, 14.03
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
№1 - Туризмът: Съкровищата на Долище /БНТ Варна/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя Катя Паскалева. Диалог с мълчанието /п/
13:20
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
Иде нашенската музика Надка Караджова /2017 г./
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 13.03
00:35
Вечерното шоу /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Катя Паскалева. Диалог с мълчанието
22:00
Домът на вярата Храм "Свети Дух", с.Куманово
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Вторник, 12.03
00:35
Малки истории /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт /п/
02:45
Зала на славата: Верка Стоянова /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
№1 - Туризмът: Съкровищата на Долище /БНТ Варна/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Пазители на традициите фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
22:30
В кадър
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 11.03
00:50
По света и у нас
01:05
Туризъм.бг /п/
02:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
02:30
Отблизо /п/
03:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
04:00
Моят плейлист /п/
04:55
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
05:25
Българското село /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:25
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
№1 - Туризмът: Съкровищата на Долище /БНТ Варна/
22:30
Знаци по пътя /95 г. от рождението на диригента Емил Димитров/ "Международен балетен конкурс - Варна
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 10.03
00:30
По света и у нас
00:45
Библиотеката /п/
01:15
Вечната музика /п/
01:45
Домът на вярата Храм "Св. мъченик Николай Софийски", гр. София /п/
02:15
Българското село /БНТ Благоевград/п/
02:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
03:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/п/
03:30
Новото познание /п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
07:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
Опера на открито /БНТ Варна/
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:30
10 000 крачки /сборно/
17:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
18:00
Знаци по пътя: Константин Илиев /100 г. от рождението на диригента/ /2008 г./
18:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
19:00
Арена спорт
19:45
Зала на славата: Верка Стоянова /п/
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Концерт на Васил Петров: "В памет на Ал Жиро" Празници на изкуствата "Аполония 2017"
23:20
Звезди игрален филм /1958 г./, режисьор Конрад Волф, в ролите: Саша Крушарска, Юрген Фрорип, Ерик Клайн, Стефан Пейчев, Георги Наумов, Иван Кондов, Милка Туйкова, Щилиян Кунев, Найчо Петров, Елена Хранова, Лео Конфорти и др.
Събота, 9.03
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
В кадър /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Стефка Янорова /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Матовият род документален филм /БНТ Благоевград/
11:30
Домът на вярата Храм "Св. мъченик Николай Софийски", гр. София /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Жените в музиката концерт на "София Симфоникс" със солист Лиа Петрова и диригент Любка Биаджони /2 част/
13:30
Българското село /БНТ Благоевград/п/
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:00
Зала на славата: Армен Назарян /спортистът на 50/
16:15
Арт детектив
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Досиетата "Скитник" документален филм за Георги Марков /2021 г./
22:00
Мадам Бовари от Сливен /актрисата Ели Скорчева на 70/ игрален филм /1991 г./, режисьор Емил Цанев, в ролите: Ели Скорчева, Пламена Гетова, Филип Трифонов, Стефан Попов, Мариана Крумова, Мария Русалиева, Тодор Близнаков, Ева-Мария Радичкова, Ирина Муравьов
23:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Петък, 8.03
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
10 000 крачки /сборно/п/
02:30
Религията днес /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Жените в музиката концерт на "София Симфоникс" с диригент Любка Биаджони /1 част/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
14:05
Моят плейлист
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
В кадър /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
22:30
В близък план Стефка Янорова
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Четвъртък, 7.03
00:35
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
Българското село /БНТ Благоевград/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя Сини залези и бели коне /филм за Павел Вежинов/п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
14:05
Музика в портрети концерт /п/
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 6.03
00:35
Вечерното шоу /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Сини залези и бели коне /филм за Павел Вежинов/
22:00
Домът на вярата Храм "Св. мъченик Николай Софийски", гр. София
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Вторник, 5.03
00:00
Съдия след игото документален филм /п/
00:30
Малки истории /п/
01:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
02:00
Арена спорт
02:45
Олтарите на България /БНТ София/п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Религията днес /п/
05:25
Библиотеката /п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:20
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
Българското село /БНТ Благоевград/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
10 000 крачки /сборно/п/
22:30
В кадър
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 4.03
00:40
Туризъм.бг /п/
01:40
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
02:10
Малки истории /п/
03:05
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:35
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
04:05
Моят плейлист /п/
05:00
Време за губене /БНТ Пловдив/
05:30
№1 - Туризмът: Разрушителят на окови /БНТ Варна/п/
06:00
Музика в портрети с участието на Оркестъра за народна музика на БНР с диригент Димитър Христов, Ева квартет, Акустично дуо Христина Белева и Петър Миланов и др.
06:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
10:50
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
11:20
Видин Даскалов - Скучен без теб е и самият рай /95 г. от рождението на оперетния певец/ документален филм /2000 г./
12:00
По света и у нас
12:30
Религията днес
13:25
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Ние, долуподписаните документален филм /2000 г./1 и 2 част/
17:30
Музикални следи: Атанас Косев /90 г. от рождението на композитора/ /2007 г./
18:20
Кръстопътни времена Европейското перо на Балканите
18:30
Комитски времена тв филм /1989 г./, режисьор Николай Акимов, в ролите: Маргарита Карамитева, Христо Гърбов, Кирил Варийски, Владо Николов, Стоян Павлов и др.
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Българското село /БНТ Благоевград/п/
22:30
Международен фестивал за поп и рок музика - София 2022
Неделя, 3.03
00:10
По света и у нас
00:25
Библиотеката /п/
00:55
Вечната музика /п/
01:25
Домът на вярата Храм "Св. Никола", Дряново /п/
01:55
№1 - Туризмът: Разрушителят на окови /БНТ Варна/п/
02:25
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
02:40
Малки истории /п/
03:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/п/
03:30
До Европа и напред /п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Иде нашенската музика
08:00
Денят започва с Георги Любенов
10:00
Мечтата България празничен блок за 3 март
11:00
Военен ритуал за издигане на Националния трибагреник пряко предаване от паметника на Незнайния воин
11:30
Мечтата България празничен блок за 3 март
12:00
По света и у нас
12:45
Туризъм.бг
13:45
Бразди
14:15
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/
14:45
Честита Свобода! празничен спектакъл /2021 г./ с участието на: Лили Иванова, Богдана Карадочева, Васил Найденов, Маргарита Хранова, "Фондацията", Миро, Нина Николина, Деси Добрева, Невена Цонева, Борис Луканов, Валентин Танев, Силвия Лулчева, Валери Йорда
16:00
Шарен свят: Изпит тв филм /1971 г./, режисьор Георги Дюлгеров, в ролите: Филип Трифонов, Вълчо Камарашев, Снежина Балабанова, Петър Славов, Никола Тодев, Стефан Мавродиев, Евтим Кирилов и др.
16:50
Другият музей Музей на котленските възрожденци
17:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
18:00
Съдия след игото документален филм /2021 г./
18:30
Тържествена заря-проверка по случай Националния празник на Република България пряко предаване от площад "Народно събрание"
19:15
Грешница тв филм /2005 г./, режисьор Йордан Йорданов, в ролите: Евгения Радилова, Явор Веселинов, Светослав Добрев, Велико Стоянов, Елена Райнова, Марк Попов и др.
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Константин Величков - европеецът документален филм /2009 г./
23:15
Любов по ноти концерт-спектакъл с участието на: Братя Аргирови, Теди Кацарова, Дичо, Нелина, Нели Петкова, Виктор Калев, Тони Димитрова, Силвия Кацарова, Йорданка Христова, Веселин Маринов, Ненчо Илчев, Кирил Ефремов и др.
Събота, 2.03
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
Следите остават /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Дора Христова /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
До Европа и напред /п/
11:30
Домът на вярата Храм "Св. Никола", Дряново /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
№1 - Туризмът: Разрушителят на окови /БНТ Варна/п/
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ София/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Съпребивание с културата на старите българи документален филм /1991 г./
21:50
Жесток и невинен /70 г. от рождението на режисьора Искра Йосифова/ игрален филм /1990 г./, режисьор Искра Йосифова, в ролите: Лиляна Върбанова, Богдан Глишев, Иван Савов, Александър Дойнов, Петър Кръстев и др.
23:10
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Петък, 1.03
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
До Европа и напред /п/
02:30
Религията днес /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:05
Моят плейлист /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Следите остават /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
22:30
В близък план Дора Христова
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска
Четвъртък, 29.02
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
№1 - Туризмът: Разрушителят на окови /БНТ Варна/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя Мислещите тръстики. Миряна Башева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ София/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 28.02
00:35
Вечерното шоу /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Мислещите тръстики. Миряна Башева
22:00
Домът на вярата Храм "Св. Никола", Дряново
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Вторник, 27.02
00:35
Малки истории /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт /п/
02:45
Зала на славата: Светла Златева и Николина Щерева /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:20
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
№1 - Туризмът: Разрушителят на окови /БНТ Варна/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
До Европа и напред
22:30
Следите остават
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 26.02
00:20
По света и у нас
00:35
Туризъм.бг /п/
01:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
02:00
Отблизо /п/
03:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:30
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
04:00
Моят плейлист /п/
05:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
05:30
Българското село /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:20
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
№1 - Туризмът: Разрушителят на окови /БНТ Варна/
22:30
Знаци по пътя: Васил Стоилов /120 г. от рождението на художника/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 25.02
00:45
Библиотеката /п/
01:15
Вечната музика /п/
01:45
Домът на вярата Православен храм "Всех Святих", с. Чепинци /п/
02:15
Българското село /БНТ Благоевград/п/
02:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
03:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/п/
03:30
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
Зад кулисите предаване за опера /п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
07:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:30
10 000 крачки /сборно/
17:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
18:00
На музиката с любов. Георги Бейков - маестрото на старата градска песен документален филм /БНТ Русе/
18:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
19:00
Арена спорт
19:45
Зала на славата: Светла Златева и Николина Щерева
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Ново 10 + 2 музикална класация
23:00
Радиограмофон игрален филм /копродукция, 2017 г./, режисьор Рузие Хасанова, в ролите: Александър Хаджиангелов, Яна Титова, Александър Алексиев, Александър Иванов, Деян Георгиев, Стефан А. Щерев, Стефан Мавродиев и др.
Събота, 24.02
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Зад кулисите предаване за опера /п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
В кадър /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Валери Йорданов /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
11:30
Домът на вярата Православен храм "Всех Святих", с. Чепинци /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
Българското село /БНТ Благоевград/п/
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ София/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Александър Божинов документален филм /1998 г./
21:40
Илюзия игрален филм /1980 г./, режисьор Людмил Стайков, в ролите: Любен Чаталов, Руси Чанев, Зузана Коцурикова, Петър Слабаков, Велко Кънев и др.
23:30
По света и у нас
23:45
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Петък, 23.02
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
02:30
Религията днес /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:05
Моят плейлист /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
В кадър /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
22:30
В близък план Валери Йорданов
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Четвъртък, 22.02
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
Българското село /БНТ Благоевград/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя Един благородник в политиката /п/
13:20
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
Концерт на ImproviSatie Празници на изкуствата "Аполония 2018" /п/
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ София/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 21.02
00:35
Вечерното шоу /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Един благородник в политиката /100 години от рождението на Стефан Савов/
22:00
Домът на вярата Православен храм "Всех Святих", с. Чепинци
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Вторник, 20.02
00:35
Бразди /п/
01:05
Зад кулисите предаване за опера /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт /п/
02:45
Зала на славата: Християна Тодорова /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
Българското село /БНТ Благоевград/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Пазители на традициите фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
22:30
В кадър
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 19.02
00:20
По света и у нас
00:35
Туризъм.бг /п/
01:35
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
02:05
Отблизо /п/
03:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:30
Зад кулисите предаване за опера /п/
04:00
Моят плейлист /п/
04:55
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
05:25
№1 - Туризмът: Пътешествие до Белослав /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:25
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
17:55
Възпоменателна церемония по повод 151 години от гибелта на Васил Левски пряко предаване от паметника на Васил Левски в София
18:35
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Българското село бит, съдби, забележителности и легенди от селата в Югозапада /БНТ Благоевград/
22:30
Апостолът и неговият паметник "документален филм
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 18.02
00:20
По света и у нас
00:35
Библиотеката /п/
01:05
Вечната музика /п/
01:35
Домът на вярата Да живеем просто, да обичаме щедро /п/
02:05
№1 - Туризмът: Пътешествие до Белослав /БНТ Варна/п/
02:35
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
02:50
Малки истории /п/
03:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Пловдив/избрано/п/
03:30
До Европа и напред /п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
Опера на открито /БНТ Варна/п/
05:30
Бразди /п/
06:00
№1 - Туризмът: Пътешествие до Белослав /БНТ Варна/п/
06:30
Покровителите на Европа документален филм /п/
07:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
07:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
Зад кулисите предаване за опера
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:30
10 000 крачки /сборно/
17:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
18:00
Поколението Милев "документален филм /2012 г./
18:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
19:00
Арена спорт
19:45
Зала на славата: Християна Тодорова
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Концерт на ImproviSatie Празници на изкуствата "Аполония 2018"
23:00
Бързо. Акуратно. Окончателно. /режисьорът Михаил Мелтев на 70/ игрален филм /1989 г./, режисьор Михаил Мелтев, оператор Венец Димитров, в ролите: Кирил Варийски, Катерина Евро, Пламен Сираков, Димитър Марин, Димитър Георгиев, Стефан Стайчев, Надя Тодорова
Събота, 17.02
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Опера на открито /БНТ Варна/п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
В кадър /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Венци Такев /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
До Европа и напред /п/
11:30
Домът на вярата Да живеем просто, да обичаме щедро /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
№1 - Туризмът: Пътешествие до Белослав /БНТ Варна/п/
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Истории за птици, хора и други чудеса документален филм /2019 г./, режисьор Любомир Халачев
22:10
Избраникът на съдбата тв постановка по Бърнард Шоу /1985 г./, режисьор Маргарита Вълкова, в ролите: Тодор Колев, Мария Статулова, Васил Попов, Николай Цанков и др.
23:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Петък, 16.02
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
До Европа и напред /п/
02:30
Религията днес /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
14:05
Моят плейлист /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Пловдив/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
В кадър /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
22:30
В близък план Венци Такев
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Четвъртък, 15.02
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
№1 - Туризмът: Пътешествие до Белослав /БНТ Варна/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя Големите късмети на Дони /филм за Добрин Векилов-Дони /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
14:05
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 14.02
00:35
Вечерното шоу /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Големите късмети на Дони /филм за Добрин Векилов-Дони/
22:00
Домът на вярата Да живеем просто, да обичаме щедро
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Вторник, 13.02
00:35
Малки истории /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт /п/
02:45
Зала на славата: Георги Мърков /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
№1 - Туризмът: Пътешествие до Белослав /БНТ Варна/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
До Европа и напред
22:30
В кадър
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 12.02
00:20
По света и у нас
00:35
Туризъм.бг /п/
01:35
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
02:05
Отблизо /п/
03:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:30
Опера на открито /БНТ Варна/
04:00
Моят плейлист /п/
04:55
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
05:25
Българското село /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:25
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
№1 - Туризмът: Пътешествие до Белослав /БНТ Варна/
22:30
Покровителите на Европа /1155 г. от кончината на Константин-Кирил Философ/ документален филм /БНТ Русе/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 11.02
00:10
По света и у нас
00:25
Библиотеката /п/
00:55
Вечната музика /п/
01:25
Домът на вярата Храм "Св. Вмчк. Георги Победоносец", с. Бистрица /п/
01:55
Българското село /БНТ Благоевград/п/
02:25
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
02:40
Малки истории /п/
03:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/п/
03:30
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
07:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
Опера на открито /БНТ Варна/
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:30
10 000 крачки /сборно/
17:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
18:00
Музиката на вятъра документален филм /2023 г./, режисьор Стефан Тенев
18:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
19:00
Арена спорт
19:45
Зала на славата: Георги Мърков
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Ново 10 + 2 музикална класация
23:00
Силна вода /90 г. от рождението на режисьора Иван Терзиев/ игрален филм /1975 г./, режисьор Иван Терзиев, в ролите: Иван Григоров, Кирил Кавадарков, Филип Трифонов, Велко Кънев, Иван Йорданов, Миглена Попова, Мариана Димитрова и др.
Събота, 10.02
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
В кадър /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Мила Искренова /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
11:30
Домът на вярата Храм "Св. Вмчк. Георги Победоносец", с. Бистрица /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
Българското село /БНТ Благоевград/п/
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
По стъпките на основателите документален филм /БНТ Варна/
21:30
Бартер /90 г. от рождението на актрисата Татяна Лолова/ игрален филм /2015 г./, режисьор Атанас Киряков, в ролите: Филип Аврамов, Татяна Лолова, Михаил Мутафов, Антонио Николов, Койна Русева, Владимир Пенев, Калин Вельов, Васил Димитров, Мартина Вачкова и
23:10
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Петък, 9.02
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
02:30
Религията днес /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:05
Моят плейлист /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
В кадър /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
22:30
В близък план Мила Искренова
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска
Четвъртък, 8.02
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
Българското село /БНТ Благоевград/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя Татяна Лолова - Слънцето на българската сцена /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
Джаз концерт на Биг бенда на БНР, диригент Антони Дончев
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 7.02
00:35
Вечерното шоу /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Татяна Лолова - Слънцето на българската сцена /п/
22:00
Домът на вярата Храм "Св. Вмчк. Георги Победоносец", с. Бистрица
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска
Вторник, 6.02
00:35
Малки истории /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт /п/
02:45
Зала на славата: Ивайло Стефанов /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:05
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
Българското село /БНТ Благоевград/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Пазители на традициите фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
22:30
В кадър
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 5.02
00:55
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
01:25
Отблизо /п/
02:25
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
02:55
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
03:25
Светът на жестовете /п/
03:40
Малки истории /п/
04:00
Моят плейлист /п/
05:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
05:30
№1 - Туризмът: Доброволчеството като път към природата /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:20
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Българското село бит, съдби, забележителности и легенди от селата в Югозапада /БНТ Благоевград/
22:30
Невидими жертви документален филм /2023 г./, режисьор Румяна Ангелова
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 4.02
00:45
Библиотеката /п/
01:15
Вечната музика /п/
01:45
Домът на вярата Да въведем децата в храма /п/
02:15
№1 - Туризмът: Доброволчеството като път към природата /БНТ Варна/п/
02:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
03:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/п/
03:30
До Европа и напред /п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
07:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:30
10 000 крачки /сборно/
17:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
18:00
200 документален филм /2023 г./, режисьор Костадин Филипов
18:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
19:00
Арена спорт
19:45
Зала на славата
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Музиката в българското кино: Концерт на Стефан Вълдобрев и необичайните заподозрени Празници на изкуствата "Аполония 2015"
22:40
Реквием за една мръсница сериен тв филм /2, последен епизод/
23:40
По света и у нас
23:55
Туризъм.бг /п/
Събота, 3.02
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
Следите остават /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Врабчета /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
До Европа и напред /п/
11:30
Домът на вярата Да въведем децата в храма /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
№1 - Туризмът: Доброволчеството като път към природата /БНТ Варна/п/
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ София/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Салто мортале документален филм за щангиста Ангел Генчев
22:20
Реквием за една мръсница /90 г. от рождението на актьора Петър Чернев/ 2-сериен тв филм /1976 г./, режисьор Милен Гетов, в ролите: Коста Цонев, Петър Чернев, Росица Данаилова, Доротея Тончева, Сашка Братанова, Йосиф Сърчаджиев, Пепа Цицелкова и др. /1 епи
23:30
По света и у нас
23:45
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /
Петък, 2.02
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
До Европа и напред /п/
02:30
Религията днес /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:05
Моят плейлист /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Следите остават /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
22:30
В близък план Врабчета
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Четвъртък, 1.02
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
№1 - Туризмът: Доброволчеството като път към природата /БНТ Варна/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя Стефан Данаилов /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:05
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ София/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Слънчев бряг: Експрес към Ада документален филм /2023 г./, реж. Степан Поляков
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 31.01
00:35
Вечерното шоу /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Стефан Данаилов /п/
22:00
Домът на вярата Да въведем децата в храма
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Вторник, 30.01
00:35
Малки истории /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт /п/
02:45
Зала на славата: Екатерина Дафовска /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
№1 - Туризмът: Доброволчеството като път към природата /БНТ Варна/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
До Европа и напред
22:30
Следите остават
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 29.01
00:30
По света и у нас
00:45
Туризъм.бг /п/
01:45
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
02:15
Отблизо /п/
03:15
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:45
Светът на жестовете /п/
04:00
Моят плейлист /п/
04:55
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
05:25
Българското село /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:25
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
№1 - Туризмът: Доброволчеството като път към природата /БНТ Варна/
22:30
Бацилус булгарикус документален филм
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 28.01
00:50
Библиотеката /п/
01:20
Вечната музика /п/
01:50
Домът на вярата Храм "Рождество Богородично", кв. Филиповци, гр. София /п/
02:20
Българското село /БНТ Благоевград/п/
02:50
Малки истории /п/
03:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/п/
03:30
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
Зад кулисите предаване за опера /п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
07:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:30
10 000 крачки /сборно/
17:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
18:00
Музика в кутия документален филм /2019 г./
18:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
19:00
Арена спорт
19:45
Зала на славата: Екатерина Дафовска
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Ново 10 + 2 музикална класация
23:00
Сцени от живота на една актриса игрален филм /2019 г./, режисьор Иван Владимиров, оператор Георги Челебиев, в ролите: Радина Кърджилова, Йордан Ръсин, Светлана Янчева, Мариус Куркински, Иван Бърнев, Ивайло Христов, Асен Блатечки, Владимир Пенев, Валентин
Събота, 27.01
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Зад кулисите предаване за опера /п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
В кадър /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Марта Петкова /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
11:30
Домът на вярата Храм "Рождество Богородично", кв. Филиповци, гр. София /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
Българското село /БНТ Благоевград/п/
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Спасените документален филм /1999 г./
22:00
Време за жени игрален филм /2006 г./, режисьор Илия Костов, в ролите: Аня Пенчева, Параскева Джукелова, Катерина Евро, Биляна Петринска, Любен Чаталов, Стефан Попов, Робърт Янакиев, Никола Рударов, Миодраг Иванов и др.
23:40
По света и у нас
23:55
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Петък, 26.01
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
02:30
Религията днес /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:05
Моят плейлист /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
В кадър /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
22:30
В близък план Марта Петкова
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Четвъртък, 25.01
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
Българското село /БНТ Благоевград/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя Кръв от къртица /Здравка Евтимова, писателка/п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:05
Концерт на Столина Добрева и Деян Гаврич /Сърбия/ Празници на изкуствата "Аполония 2018"
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу с Георги Любенов
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 24.01
00:35
Вечерното шоу с Георги Любенов /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:20
Златни ръце /БНТ Пловдив/избрано/п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Кръв от къртица /Здравка Евтимова, писателка/п/
22:00
Домът на вярата Храм "Рождество Богородично", кв. Филиповци, гр. София
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Вторник, 23.01
00:35
Малки истории /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт /п/
02:45
Зала на славата: Владимир Николов /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
Българското село /БНТ Благоевград/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Пазители на традициите фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
22:30
В кадър /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 22.01
00:30
По света и у нас
00:45
Туризъм.бг /п/
01:45
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
02:15
Отблизо /п/
03:10
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:40
Малки истории /п/
04:00
Моят плейлист /п/
04:55
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
05:25
№1 - Туризмът: Варна - столица на хип-хопа /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:25
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:00
Иде нашенската музика /п/
14:50
Златни ръце /БНТ Пловдив/избрано/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Българското село бит, съдби, забележителности и легенди от селата в Югозапада /БНТ Благоевград/
22:30
Феноменът Елена Николай документален филм /2002 г./
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 21.01
00:15
Библиотеката /п/
00:45
По света и у нас
01:00
Вечната музика /п/
01:30
Домът на вярата Храм "Св. Атанасий", с. Николаевка /п/
02:00
№1 - Туризмът: Варна - столица на хип-хопа /БНТ Варна/п/
02:30
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
02:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Пловдив/избрано/п/
03:15
Малки истории /п/
03:30
До Европа и напред /п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
Опера на открито /БНТ Варна/п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
07:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
Зад кулисите предаване за опера
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:25
10 000 крачки /сборно/
16:55
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
17:55
Аз и ти документален филм /2015 г./
18:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
19:00
Арена спорт
19:45
Зала на славата: Владимир Николов
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Нощи в бял сатен концерт на Камелия Тодорова с участието на Софийската филхармония, диригент Славил Димитров
23:05
Последно лято игрален филм /1973 г./, режисьор Христо Христов, сценарист Йордан Радичков, в ролите: Григор Вачков, Димитър Икономов, Богдан Спасов, Веско Зехиров и др.
Събота, 20.01
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Опера на открито /БНТ Варна/п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
В кадър /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Иван Петрушинов /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
До Европа и напред /п/
11:30
Домът на вярата Храм "Св. Атанасий", с. Николаевка /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
№1 - Туризмът: Варна - столица на хип-хопа /БНТ Варна/п/
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ София/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Прекършена песен /100 г. от рождението на оперната певица Катя Попова/ документален филм /1998 г./, режисьор Росен Елезов
22:00
Тази хубава зряла възраст игрален филм /1985 г./, режисьор Хачо Бояджиев, в ролите: Коста Цонев, Ваня Цветкова, Невена Коканова, Катя Паскалева, Досьо Досев, Антон Радичев, Николай Сотиров и др.
23:15
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Петък, 19.01
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
До Европа и напред /п/
02:30
Религията днес /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:05
Моят плейлист /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Пловдив/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
В кадър /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
22:30
В близък план Иван Петрушинов
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска
Четвъртък, 18.01
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
№1 - Туризмът: Варна - столица на хип-хопа /БНТ Варна/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя Бялата сцена на Радичков /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ София/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу с Георги Любенов
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 17.01
00:35
Вечерното шоу с Георги Любенов /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Бялата сцена на Радичков /п/
22:00
Домът на вярата Храм "Св. Атанасий", с. Николаевка
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска
Вторник, 16.01
00:35
Малки истории /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт /п/
02:45
Зала на славата: Георги Илиев-Майкъла /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:05
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
№1 - Туризмът: Варна - столица на хип-хопа /БНТ Варна/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
До Европа и напред
22:30
В кадър
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 15.01
00:25
Туризъм.бг /п/
01:25
По света и у нас
01:40
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
02:10
Отблизо /п/
03:10
Опера на открито /БНТ Варна/п/
03:40
Светът на жестовете /п/
03:55
Моят плейлист /п/
04:55
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
05:25
Българското село /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:20
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
№1 - Туризмът: Варна - столица на хип-хопа /БНТ Варна/
22:30
Корен дълбоко в небето - Биньо Иванов /85 години от рождението на поета/ документален филм /2009 г./
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 14.01
00:20
По света и у нас
00:35
Библиотеката /п/
01:05
Вечната музика /п/
01:35
Домът на вярата Храм "Света Троица", кв. Драгалевци, гр. София /п/
02:05
Българското село /БНТ Благоевград/п/
02:35
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
02:50
Малки истории /п/
03:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/п/
03:30
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
07:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
Опера на открито /БНТ Варна/
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:30
10 000 крачки /сборно/
17:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
18:00
Един грък в Раждавица документален филм /БНТ Благоевград, 2021 г./
18:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
19:00
Арена спорт
19:45
Зала на славата: Владимир Николов
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Ново 10 + 2 музикална класация
23:00
8 минути и 19 секунди: Шест истории за Апокалипсиса /режисьорът Владимир Люцканов на 65/ игрален филм /2017 г./, режисьори: Петър Вълчанов, Кристина Грозева, Теодор Ушев, Надежда Косева, Любомир Младенов, Владимир Люцканов, в ролите: Светлана Янчева, Иван
Събота, 13.01
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
В кадър /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Юрий Дачев /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
11:30
Домът на вярата Храм "Света Троица", кв. Драгалевци, гр. София /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
Българското село /БНТ Благоевград/п/
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
В примката на мълчанието документален филм /2006 г./
21:55
За къде пътувате игрален филм /1986 г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите: Стоян Алексиев, Георги Калоянчев, Катерина Евро, Йосиф Сърчаджиев и др.
23:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Петък, 12.01
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
02:30
Религията днес /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:05
Моят плейлист /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
В кадър /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
22:30
В близък план Юрий Дачев
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Четвъртък, 11.01
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
Българското село /БНТ Благоевград/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя Приказки за банка, кученца и свещници. Кръстю Лафазанов /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:05
Арменска душа концерт /БНТ Варна/
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу с Георги Любенов
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 10.01
00:35
Вечерното шоу с Георги Любенов /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Приказки за банка, кученца и свещници. Кръстю Лафазанов /п/
22:00
Домът на вярата Храм "Света Троица", кв. Драгалевци, гр. София /п/
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Вторник, 9.01
00:35
Малки истории /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт /п/
02:45
Зала на славата: Ваня Дерменджиева /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
Българското село /БНТ Благоевград/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Пазители на традициите фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
22:30
В кадър
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 8.01
00:35
По света и у нас
00:50
Туризъм.бг /п/
01:50
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
02:20
Отблизо /п/
03:20
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
03:50
Малки истории /п/
04:00
Моят плейлист /п/
04:55
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
05:25
№1 - Туризмът: Приказка от Северното Черноморие /БНТ Варна/избрано/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:25
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Българското село бит, съдби, забележителности и легенди от селата в Югозапада /БНТ Благоевград/
22:30
Знаци по пътя Явор Милушев
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 7.01
00:10
Библиотеката /п/
00:40
Вечната музика /п/
01:10
Домът на вярата Храм "Света Троица", кв. Драгалевци, гр. София /п/
01:40
Религията днес /п/
02:40
№1 - Туризмът: Несебърският оазис с камилите /БНТ Варна/избрано/п/
03:05
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/п/
03:35
Малки истории /п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
07:30
Нова година в Малката Виена /БНТ Русе/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:25
10 000 крачки /сборно/
16:55
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
17:55
Пътят на мъдростта документален филм за Ваклуш Толев /2004 г./
18:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
19:00
Арена спорт
19:45
Зала на славата: Ваня Дерменджиева
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Зимно пътешествие оперетен концерт на Държавен музикален и балетен център - София
23:20
Следвай ме /актьорът Христо Шопов на 60/ тв филм /2003 г./, режисьор Дочо Боджаков, в ролите: Христо Шопов, Биляна Петринска, Стойчо Мазгалов, Христо Гърбов, Михаил Мутафов и др.
Събота, 6.01
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
10 000 крачки /сборно/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Вера Кирова /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Зимен празник в Тутракан концерт /БНТ Русе/
11:30
Домът на вярата Храм "Света Троица", кв. Драгалевци, гр. София /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
Мостовете на Александър /писателят Александър Секулов на 60/ документален филм /БНТ Пловдив, 2015 г./
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Кратка история на бъдещето Ботевата чета
21:30
Свобода или смърт игрален филм /1969 г./, режисьор Никола Корабов, в ролите: Милен Пенев, Коста Цонев, Всеволод Сафонов, Стефан Илиев, Кирил Господинов и др. (12)
23:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
23:55
По света и у нас
Петък, 5.01
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
02:30
Религията днес /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Скалните манастири в България документална поредица /3, последен епизод/
06:30
№1 - Туризмът: Несебърският оазис с камилите /БНТ Варна/избрано/
06:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:05
Моят плейлист /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Васил Бакърджиев - кинаджията документален филм /2006 г./
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
22:30
В близък план Вера Кирова
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска
Четвъртък, 4.01
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
№1 - Туризмът: Любимата им дестинация /БНТ Варна/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Скалните манастири в България документална поредица /2 епизод/
06:30
№1 - Туризмът: Приказка от Северното Черноморие /БНТ Варна/избрано/
06:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя Георги Господинов в убежището на времето /п/
13:20
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
Ех, тази телевизия новогодишна програма /1992 г./, режисьор Хачо Бояджиев
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България: Мистиката на станчинарите /БНТ Благоевград/п/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу с Георги Любенов
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 3.01
00:35
Вечерното шоу с Георги Любенов /п/
01:30
Вечната музика /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Скалните манастири в България документална поредица /1 епизод/
06:30
№1 - Туризмът: Любимата им дестинация /БНТ Варна/избрано/
06:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
BG невероятни разкази за един съвременен българин сериен тв филм /2, последен епизод/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Георги Господинов в убежището на времето /п/
22:00
Домът на вярата Храм "Света Троица", кв. Драгалевци, гр. София
22:30
Изпитание без куршуми документален филм /БНТ Благоевград, 1998 г./
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Вторник, 2.01
01:00
Моят плейлист /п/
02:00
Малки истории /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Вечерното шоу с Георги Любенов /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Слънчеви песнички концерт-спектакъл на Петя Буюклиева /п/
07:10
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
07:25
Образи на другостта музикално-танцов спектакъл /БНТ Благоевград/п/
09:05
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
BG невероятни разкази за един съвременен българин 2-сериен тв филм /1996 г./, режисьори: Георги Дюлгеров и Светослав Овчаров, в ролите: Меглена Караламбова, Маргарита Гошева, Александър Дойнов и др. /1 епизод/
13:30
Знаци по пътя Блага Димитрова
14:00
Приказките на госпожа Виола: Зимна приказка /БНТ Варна/
15:00
№1 - Туризмът: Русалският панаир в Попово /БНТ Варна/избрано/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Втори национален конкурс за нова българска песен "Мелодията на водата" 2023 - гр. Хисаря /п/
18:00
По света и у нас
18:30
Човекът и образът му /135 г. от рождението на писателя Николай Райнов/ документален филм /2010 г./
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Народен театър "Иван Вазов" - Институцията документален филм /2014 г./
22:30
Нова година в Малката Виена /БНТ Русе/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
В полет към мечтите документален филм /БНТ Варна/п/
Понеделник, 1.01
00:05
Новогодишен калейдоскоп новогодишна шоупрограма/2 част/
01:05
Празник е! новогодишна програма /1995 г./, режисьор Явор Бобев
01:45
Танц - експрес новогодишна програма /1986-1987 г./, режисьор Младен Младенов
04:30
Моят плейлист /п/
05:25
№1 - Туризмът: Бяла - между античността и бъдещето /БНТ Варна/избрано/п/
05:55
10 000 крачки /БНТ София/
06:00
Звуци и багри от Котел музикален филм /БНТ Русе/п/
06:30
За много години! празнично шоу /2019 г./, режисьор Димитър Шарков
07:30
Децата на България са супер /2 част/
09:00
Наздравица от песни новогодишен фолклорен концерт /БНТ Благоевград/
10:35
Честна мускетарска тв филм /1994 г./, режисьор Анри Кулев, в ролите: Румен Трайков, Георги Черкелов, Вълчо Камарашев, Васил Михайлов, Цветана Манева, Наум Шопов, Константин Коцев и др.
12:15
Деца играят вън тв филм /1973 г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Димитър Ганев, Николай Данаилов, Огнян Атанасов, Невена Коканова, Грета Ганчева, Людмила Чешмеджиева, Иван Андонов, Светослав Пеев и др.
13:45
Слънчеви песнички концерт-спектакъл на Петя Буюклиева
14:55
Това го знам детско куиз шоу
15:55
Братътъ на Бай Ганя Балкански тв мюзикъл /1997 г./, режисьор Хачо Бояджиев, в ролите: Христо Гърбов, Татяна Лолова, Кръстю Лафазанов, Георги Калоянчев, Стоянка Мутафова, Иван Петрушинов, Мая Новоселска, Тодор Близнаков, Пепа Николова и др. /1 и 2 част/
17:40
Празник е ... Васильовден музикална програма с участието на Васил Найденов, Богдана Карадочева, Росица Кирилова, Петя Буюклиева, Иван Лечев и др. /1999 г./
18:20
Йо хо хо игрален филм /1981 г./, режисьор Зако Хеския, в ролите: Кирил Варийски, Виктор Чучков, Илия Пенев, Анани Анев, Соня Дюлгерова и др.
20:00
По света и у нас
20:30
Хълмът на боровинките тв филм /2001 г./, режисьор Александър Морфов, в ролите: Самуел Финци, Руси Чанев, Кръстю Лафазанов, Васил Василев-Зуека, Пламен Пеев, Рени Врангова, Николай Урумов и др.
22:15
Корави старчета игрален филм /2011 г./, режисьори Пламен Масларов и Ивайло Пенчев, в ролите: Васил Банов, Иван Джамбазов, Стефан Бобадов, Иван Самоковлиев, Владимир Бонев, Никола Чиприянов, Никола Пашов и др. (12)
23:40
Концерт на Стефан Вълдобрев & "Обичайните заподозрени" Празници на изкуствата "Аполония 2017"
Неделя, 31.12
00:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
01:00
Библиотеката /п/
01:30
Вечната музика /п/
02:00
Домът на вярата Доростолска епархия "По верния път и посока", гр. Русе /п/
02:30
№1 - Туризмът: Мисионис - градът на хълма /БНТ Варна/п/
03:00
Бразди /п/
03:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
05:30
В близък план Стефан Мавродиев /2 част/
06:00
Малки истории
07:00
Бяла приказка куклена пиеса /2007 г./, постановка Атанас Илков, режисьор Дамян Петров, в ролите: Анелия Ничева, Нелла Хаджиева, Румелия Знаменова, Мими Тодорова, Здравко Димитров и др.
07:50
Децата на България са супер /1 част/
09:25
Принцът и просякът игрален филм /2005 г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Доси Досев, Иван Ранков, Пламен Димитров, Анета Сотирова, Ивайло Герасков и др.
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:25
10 000 крачки /сборно/
16:55
Фолклорна танцова панорама
18:00
Живко Колев: Моите незабравими песни с участието на: Васил Найденов, Силвия Кацарова, дует "Ритон", "Сигнал", "Тангра", Маргарита Хранова, Илия Ангелов, "Трик", Панайот Панайотов, Орлин Горанов, Братя Аргирови, "Трамвай №5", "Тоника Домини", Янка Рупкина
20:00
По света и у нас
20:30
Балканска щръклица новогодишно фолклорно шоу с участието на: Любо Нейков, Филип Аврамов, Албена Михова, Мая Бежанска, Кръстьо Лафазанов, Руслан Мъйнов, Теодор Елмазов-Тео, Николина и Мария Чакърдъкови, Гуна Иванова, Ива и Велислава Костадинови, Наум Петре
22:30
Новогодишен калейдоскоп новогодишна шоупрограма с участието на: Васил Найденов, Георги Христов, Богдана Карадочева, Стефан Димитров, Орлин Горанов, Нели Рангелова, Тони Димитрова, Веселин Маринов, Кристина Димитрова, Мими Иванова, Развигор Попов, Васил Пе
23:50
Новогодишно обръщение на Президента на Република България Румен Радев
Събота, 30.12
11:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
11:30
Домът на вярата Доростолска епархия "По верния път и посока", гр. Русе /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
№1 - Туризмът: Мисионис - градът на хълма /БНТ Варна/
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ София/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Седем дълги мига с Любомир Дамянов музикален филм
16:35
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
16:50
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:25
Разбъркай го - да се оправи спектакъл на Нешка Робева и Владислав Крамфилов - Влади Въргала
19:00
В полет към мечтите документален филм /БНТ Варна, 2023 г./
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
В търсене на българския празник фолклорен спектакъл
22:10
Козелът игрален филм /2009 г./, режисьор Георги Дюлгеров, в ролите: Иван Бърнев, Анджела Родел, Иван Савов, Красимир Доков, Любов Любчева, Руси Чанев, Орхан Таир и др.
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2
Устройства
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Вход
Забравена парола
Регистрация
E-mail:
Текст:
Изпрати