Този канал изисква абонамент
Телевизия "7/8 ТV" се предлага с допълнителен абонамент от €0.40/месец. Можете да я добавите до края на основния си абонамент (
) срещу €
.
Добави
Затвори
Този канал изисква абонамент
Моля абонирайте се или гледайте безплатните канали, отбелязани с надпис БЕЗПЛАТЕН.
Абонирай се
Гледай безплатно
ГЛЕДАЙ ТЕЛЕВИЗИЯ
В МОМЕНТА...
ПРОГРАМАТА
НА ЗАПИС
АБОНАМЕНТ
ПОМОЩ
Ако поради закъснение в програмата записът свърши преди края на предаването, то продължава в следващото.
На запис
Търси
Изберете програма и предаване
БНТ 1
bTV
bTV HD
Нова Телевизия HD
Kino Nova
Diema
bTV Comedy HD
bTV Cinema HD
bTV Action
bTV Action HD
MovieStar
7/8 TV HD
БНТ 2
БНТ 3
БНТ 4
Cinemania
Nostalgia
Diema Family
bTV Story HD
Евроком
TV1 HD
Bulgaria OnAir
The World
RING
Kanal 4
Четвъртък, 18.04
00:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Реал Мадрид
02:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Арсенал
04:00
Италия, Серия А /п./
Сряда, 17.04
01:00
Португалска лига /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
Португалска лига: Порто - Фамаликао, 29.кр
10:00
Португалска лига: Бенфика - Морейренсе, 29.кр
12:00
Португалска лига: Жил Висенте - Спортинг Л, 29.кр
14:00
Италия, Серия А: Фиорентина - Дженоа, 32.кр
16:00
Италия, Серия А: Аталанта - Верона, 32.кр
18:00
Италия, Серия А: Интер - Каляри, 32.кр
20:00
Италия, Серия А - обзор на 32.кр
20:30
УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите - магазинно предаване
21:30
Студио УЕФА Шампионска лига
22:00
ПРЯКО: УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Арсенал
Вторник, 16.04
01:00
Португалска лига /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
Италия, Серия А: Фиорентина - Дженоа, 32.кр
10:00
Италия, Серия А: Аталанта - Верона, 32.кр
12:00
Португалска лига: Жил Висенте - Спортинг Л, 29.кр
14:00
Португалска лига: Бенфика - Морейренсе, 29.кр
16:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Барселона
18:00
УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00
Португалска лига - обзор 29.кр
22:00
Бойни вечери: UFC
Понеделник, 15.04
00:30
Бойни вечери
03:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
Португалска лига: Жил Висенте - Спортинг Л, 29.кр
10:00
Португалска лига: Порто - Фамаликао, 29.кр
12:00
Португалска лига: Бенфика - Морейренсе, 29.кр
14:00
Италия, Серия А: Лече - Емполи, 32.кр
16:00
Италия, Серия А: Интер - Каляри, 32.кр
18:00
УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите - магазинно предаване
19:00
Шотландия, Висша лига - обзор 33.кр
19:30
ПРЯКО: Италия, Серия А: Фиорентина - Дженоа, 32.кр
21:45
ПРЯКО: Италия, Серия А: Аталанта - Верона, 32.кр
23:45
Бойни вечери
Неделя, 14.04
01:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
07:00
УЕФА Лига на конференциите: Астън Вила - Лил
09:00
УЕФА Лига на конференциите: Олимпиакос - Фенербахче
11:00
"Златните момичета" - специални епизоди за състезателките ни по художествена гимнастика
12:30
ПРЯКО: Световна купа по художествена гимнастика 2024, София
18:00
УЕФА Лига Европа: Милан - Рома
20:00
УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите - магазинно предаване
21:45
ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер - Каляри, 32.кр
23:40
ПРЯКО: Португалска лига: Берфика - Морейренсе, 29.кр, второ полувреме
Събота, 13.04
00:15
Бойни вечери
02:00
Шотландия, Висша лига /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
Португалска лига: Жил Висенте - Спортинг Л, 29.кр
10:00
УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд
12:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Барселона
14:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
15:00
Италия, Серия А - преди 32.кр
16:00
ПРЯКО: Италия, Серия А: Лече - Емполи, 32.кр
18:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
19:00
"Златните момичета" - специални епизоди за състезателките ни по художествена гимнастика
20:00
ПРЯКО: Португалска лига: Порто - Фамаликао, 29.кр
22:00
Бойни вечери: UFC
Петък, 12.04
00:00
УЕФА Лига на конференциите: Олимпиакос - Фенербахче
02:00
УЕФА Лига Европа: Милан - Рома
04:00
УЕФА Лига на конференциите: Астън Вила - Лил
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
"Златните момичета" - специални епизоди за състезателките ни по художествена гимнастика
10:00
УЕФА Лига на конференциите: Астън Вила - Лил
12:00
УЕФА Лига на конференциите: Олимпиакос - Фенербахче
14:00
УЕФА Лига Европа: Милан - Рома
16:00
УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд
18:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Барселона
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:30
Италия, Серия А - обзор на 31.кр
21:00
Италия, Серия А - преди 32.кр
21:30
"Златните момичета" - специални епизоди за състезателките ни по художествена гимнастика
22:15
ПРЯКО: Португалска лига: Жил Висенте - Спортинг Л, 29.кр
Четвъртък, 11.04
00:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Барселона
02:00
УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд
04:00
Италия, Серия А /п./
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
Португалска лига: Порто - Витория Гимараеш, 28.кр
10:00
Португалска лига: Спортинг Л - Бенфика, 28.кр
12:00
Португалска лига - обзор 28.кр
13:00
УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите - магазинно предаване
14:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Барселона
16:00
УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд
18:00
Шотландия, Висша лига: Рейнджърс - Селтик, 32.кр
20:00
Шотландия, Висша лига - обзор, 32.кр
20:30
Италия, Серия А - обзор на 31.кр
21:00
"Златните момичета" - специални епизоди за състезателките ни по художествена гимнастика
21:45
ПРЯКО: УЕФА Лига на конференциите: Астън Вила - Лил
Сряда, 10.04
01:00
Португалска лига /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
Шотландия, Висша лига: Рейнджърс - Селтик, 32.кр
10:00
Португалска лига: Спортинг Л - Бенфика, 28.кр
12:00
Италия, Серия А: Салернитана - Сасуоло,31.кр
14:00
Италия, Серия А: Фрозиноне - Болоня, 31.кр
16:00
Италия, Серия А: Каляри - Аталанта, 31.кр
18:00
Италия, Серия А: Милан - Лече, 31.кр
20:00
Италия, Серия А - обзор на 31.кр
20:30
"Златните момичета" - специални епизоди за състезателките ни по художествена гимнастика
21:30
Студио УЕФА Шампионска лига
22:00
ПРЯКО: УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Борусия Дортмунд
Вторник, 9.04
02:00
Португалска лига /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
08:00
Португалска лига: Брага - Ароука, 28.кр
10:00
Португалска лига: Порто - Витория Гимараеш, 28.кр
12:00
Португалска лига: Спортинг Л - Бенфика, 28.кр
14:00
Италия, Серия А: Салернитана - Сасуоло,31.кр
18:00
Шотландия, Висша лига: Рейнджърс - Селтик, 32.кр
20:00
УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите - магазинно предаване
Понеделник, 8.04
01:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
Италия, Серия А: Фрозиноне - Болоня, 31.кр
10:00
Италия, Серия А: Каляри - Аталанта, 31.кр
12:00
Шотландия, Висша лига: Рейнджърс - Селтик, 32.кр
14:00
Португалска лига: Брага - Ароука, 28.кр
16:00
Португалска лига: Спортинг Л - Бенфика, 28.кр
18:00
Португалска лига: Порто - Витория Гимараеш, 28.кр
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:30
Шотландия, Висша лига - обзор, 32.кр
21:00
Португалска лига - обзор 28.кр
22:00
Бойни вечери
Неделя, 7.04
00:30
Бойни вечери: UFC
03:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
07:00
Португалска лига: Брага - Ароука, 28.кр
09:00
Португалска лига: Спортинг Л - Бенфика, 28.кр
11:00
Италия, Серия А: Милан - Лече, 31.кр
13:00
Шотландия, Висша лига - обзори
14:00
ПРЯКО: Шотландия, Висша лига: Рейнджърс - Селтик, 32.кр
16:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
17:00
Италия, Серия А: Фрозиноне - Болоня, 31.кр, запис
19:00
ПРЯКО: Италия, Серия А: Каляри - Аталанта, 31.кр
21:00
УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите - магазинно предаване
22:30
ПРЯКО: Португалска лига: Порто - Витория Гимараеш, 28.кр
Събота, 6.04
02:00
Шотландия, Висша лига /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
Италия, Серия А: Салернитана - Сасуоло, 31.кр
10:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите - обзори
14:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите - обзори
15:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
16:00
ПРЯКО: Италия, Серия А: Милан - Лече, 31.кр
18:00
УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите - магазинно предаване
19:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00
ПРЯКО: Португалска лига: Брага - Ароука, 28.кр
22:30
ПРЯКО: Португалска лига: Спортинг Л - Бенфика, 28.кр
Петък, 5.04
00:00
Италия, Серия А /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
Португалска лига: Бенфика - Шавеш, 27.кр
10:00
Португалска лига: Ещрела Амадора - Спортинг Лисабон, 27.кр
12:00
Италия, Серия А: Дженоа - Фрозиноне, 30.кр
14:00
Италия, Серия А: Болоня - Салернитана, 30.кр
16:00
Италия, Серия А: Сасуоло - Удинезе, 30.кр
18:00
Италия, Серия А: Интер - Емроли, 30.кр
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:30
Италия, Серия А - обзор на 30.кр
21:00
Италия, Серия А - преди 31.кр
21:45
ПРЯКО: Италия, Серия А: Салернитана - Сасуоло, 31.кр
23:45
Бойни вечери
Четвъртък, 4.04
00:00
Италия, Серия А /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
Италия, Серия А: Сасуоло - Удинезе, 30.кр
10:00
Италия, Серия А: Интер - Емроли, 30.кр
12:00
Шотландия, Висша лига: Ливингстън - Селтик, 31.кр
14:00
Португалска лига: Ещорил - Порто, 27.кр
16:00
Португалска лига: Бенфика - Шавеш, 27.кр
18:00
Португалска лига: Ещрела Амадора - Спортинг Лисабон, 27.кр
20:00
Португалска лига - обзор 27.кр
21:00
Италия, Серия А - обзор на 30.кр
21:30
Шотландия, Висша лига - обзор, 31.кр
22:00
Бойни вечери
Сряда, 3.04
01:00
Португалска лига /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
Португалска лига: Бенфика - Шавеш, 27.кр
10:00
Португалска лига: Ещрела Амадора - Спортинг Лисабон, 27.кр
12:00
Италия, Серия А: Дженоа - Фрозиноне, 30.кр
14:00
Италия, Серия А: Болоня - Салернитана, 30.кр
16:00
Италия, Серия А: Сасуоло - Удинезе, 30.кр
18:00
Италия, Серия А: Интер - Емроли, 30.кр
20:00
Италия, Серия А - обзор на 30.кр
20:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00
"В ръкавиците на Пулеви" - пътят на двамата братя в живота и в бокса
22:00
Бойни вечери
Вторник, 2.04
02:00
Португалска лига /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
Италия, Серия А: Дженоа - Фрозиноне, 30.кр
10:00
Италия, Серия А: Болоня - Салернитана, 30.кр
12:00
Италия, Серия А: Сасуоло - Удинезе, 30.кр
14:00
Италия, Серия А: Интер - Емроли, 30.кр
16:00
Португалска лига: Ещорил - Порто, 27.кр
18:00
Шотландия, Висша лига: Ливингстън - Селтик, 31.кр
20:00
Шотландия, Висша лига - обзор, 31.кр
20:30
Португалска лига - обзор 27.кр
21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
22:00
Бойни вечери: UFC
Понеделник, 1.04
01:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
07:00
Португалска лига: Бенфика - Шавеш, 27.кр
09:00
Португалска лига: Ещрела Амадора - Спортинг Лисабон, 27.кр
11:00
Италия, Серия А: Дженоа - Фрозиноне, 30.кр
13:30
ПРЯКО: Италия, Серия А: Болоня - Салернитана, 30.кр
16:00
ПРЯКО: Италия, Серия А: Сасуоло - Удинезе, 30.кр
18:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00
Шотландия, Висша лига - обзор, 31.кр
20:30
Португалска лига - обзор 27.кр
21:45
ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер - Емроли, 30.кр
23:45
Бойни вечери
Неделя, 31.03
00:30
Бойни вечери: UFC
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
07:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите - обзори
09:00
Португалска лига: Ещорил - Порто, 27.кръг
11:00
Италия, Серия А: Дженоа - Фрозиноне, 30.кр
13:00
Шотландия, Висша лига - обзори
14:00
ПРЯКО: Шотландия, Висша лига: Ливингстън - Селтик, 31.кр
16:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите - обзори
18:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите - обзори
20:00
УЕФА Шампионска лига - историята на турнира
22:00
Боксова гала вечер с участието на Кубрат и Тервел Пулеви
Събота, 30.03
00:30
Бойни вечери
02:00
Шотландия, Висша лига /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
Португалска лига: Бенфика - Шавеш, 27.кр
10:00
Португалска лига: Ещрела Амадора - Спортинг Лисабон, 27.кр
12:00
"В ръкавиците на Пулеви" - пътят на двамата братя в живота и в бокса
14:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
15:00
Италия, Серия А - преди 30.кр
16:00
ПРЯКО: Италия, Серия А: Дженоа - Фрозиноне, 30.кр
18:00
"В ръкавиците на Пулеви" - пътят на двамата братя в живота и в бокса
20:00
УЕФА Шампионска лига - историята на турнира
22:30
ПРЯКО: Португалска лига: Ещорил - Порто, 27.кр
Петък, 29.03
00:00
Шотландия, Висша лига /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
Шотландия, Висша лига: Дънди - Рейнджърс, 30.кр
10:00
Португалска лига: Порто - Визела, 26.кр
12:00
Португалска лига: Каза Пиа - Бенфика , 26.кр
14:00
Португалска лига: Спортинг Лисабон - Боавища, 26.кр
16:00
Шотландия, Висша лига - обзори
17:00
Португалска лига - обзор 26.кр
18:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
19:00
Италия, Серия А - преди 30.кр
20:00
ПРЯКО: Португалска лига: Бенфика - Шавеш, 27.кр
22:30
ПРЯКО: Португалска лига: Ещрела Амадора - Спортинг Лисабон, 27.кр
Четвъртък, 28.03
00:00
Португалска лига /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите - обзори
10:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Копенхаген
12:00
УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид - Лайпциг
14:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - ПСВ Айндховен
16:00
УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Интер
18:00
УЕФА Лига Европа/Лига на конференциите - обзори
20:00
Португалска лига - обзор 26.кр
21:00
Италия, Серия А - обзор на 29.кр
21:30
Шотландия, Висша лига - обзор, 30.кр
22:00
Бойни вечери
Сряда, 27.03
01:00
Португалска лига /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите - обзори
10:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите - обзори
12:00
УЕФА Лига Европа: Рейнджърс - Бенфика
14:00
УЕФА Лига Европа: Байер Леверкузен - Карабах
16:00
УЕФА Лига Европа: Уест Хем - Фрайбург
18:00
УЕФА Лига на конференциите: Астън Вила - Аякс
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:30
"В ръкавиците на Пулеви" - пътят на двамата братя в живота и в бокса
22:00
Бойни вечери
Вторник, 26.03
00:00
Португалска лига /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Копенхаген
10:00
УЕФА Шампионска лига: Реал М - Лайпциг
12:00
Португалска лига: Порто - Визела, 26.кр
14:00
Португалска лига: Каза Пиа - Бенфика , 26.кр
16:00
Португалска лига: Спортинг Лисабон - Боавища, 26.кр
18:00
Шотландия, Висша лига: Дънди - Рейнджърс, 30.кр
20:00
Шотландия, Висша лига - обзор, 30.кр
20:30
Португалска лига - обзор 26.кр
21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
22:00
Бойни вечери: UFC
Понеделник, 25.03
02:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - ПСВ Айндховен
10:00
УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Интер
14:00
Португалска лига: Порто - Визела, 26.кр
16:00
Португалска лига: Каза Пиа - Бенфика, 26.кр
18:00
Португалска лига: Спортинг Лисабон - Боавища, 26.кр
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:30
Шотландия, Висша лига - обзор, 30.кр
21:00
Португалска лига - обзор 26.кр
22:00
Бойни вечери
Неделя, 24.03
02:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
07:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите - обзори
09:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Копенхаген
11:00
УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид - Лайпциг
13:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - ПСВ Айндховен
15:00
УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Интер
17:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
18:00
УЕФА Шампионска лига - историята на турнира
21:00
"В ръкавиците на Пулеви" - пътят на двамата братя в живота и в бокса
22:00
Бойни вечери: UFC
Събота, 23.03
00:00
Шотландия, Висша лига /п./
03:00
Италия, Серия А /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век - документална поредица
07:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите - обзори
09:00
УЕФА Лига Европа: Рейнджърс - Бенфика
11:00
УЕФА Лига Европа: Байер Леверкузен - Карабах
13:00
УЕФА Лига Европа: Уест Хем - Фрайбург
15:00
УЕФА Лига на конференциите: Астън Вила - Аякс
17:00
УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите - обзори
18:00
УЕФА Шампионска лига - историята на турнира
21:00
"В ръкавиците на Пулеви" - пътят на двамата братя в живота и в бокса
22:00
Бойни вечери
Петък, 22.03
00:00
Италия, Серия А /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите - обзори
10:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите - обзори
12:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Копенхаген
14:00
УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид - Лайпциг
16:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - ПСВ Айндховен
18:30
УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Интер
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:30
Италия, Серия А - обзор на 29.кр
21:00
"В ръкавиците на Пулеви" - пътят на двамата братя в живота и в бокса
22:00
Бойни вечери
Четвъртък, 21.03
00:00
Италия, Серия А /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
УЕФА Шампионска лига / Лига Европа / Лига на конференциите - обзори
10:00
УЕФА Лига Европа: Рейнджърс - Бенфика
12:00
УЕФА Лига Европа: Байер Леверкузен - Карабах
14:00
УЕФА Лига Европа: Уест Хем - Фрайбург
16:00
УЕФА Лига на конференциите: Астън Вила - Аякс
18:00
УЕФА Лига Европа/Лига на конференциите - обзори
20:00
Португалска лига - обзор 26.кр
21:00
Италия, Серия А - обзор на 29.кр
21:30
Шотландия, Висша лига - обзор, 30.кр
22:00
Бойни вечери
Сряда, 20.03
01:00
Португалска лига /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - ПСВ Айндховен
10:00
УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Интер
12:00
Италия, Серия А: Монца - Каляри, 29.кр
14:00
Италия, Серия А: Емполи - Болоня, 29.кр
16:00
Италия, Серия А: Аталанта - Фиорентина, 29.кр
18:00
Италия, Серия А: Ювентус - Дженоа, 29.кр
20:00
Италия, Серия А - обзор на 29.кр
20:30
"В ръкавиците на Пулеви" - пътят на двамата братя в живота и в бокса
22:00
Бойни вечери
Вторник, 19.03
00:00
Португалска лига /п./
05:00
"Дивата муха" - екстремни спортове
06:00
"Великите спортни постижения през последния век" - документална поредица
08:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - ПСВ Айндховен
10:00
УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Интер
12:00
Португалска лига: Порто - Визела, 26.кр
14:00
Португалска лига: Каза Пиа - Бенфика , 26.кр
16:00
Португалска лига: Спортинг Лисабон - Боавища, 26.кр
18:00
Шотландия, Висша лига: Дънди - Рейнджърс, 30.кр
20:00
Шотландия, Висша лига - обзор, 30.кр
20:30
Португалска лига - обзор 26.кр
21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
22:00
Бойни вечери: UFC
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2
Устройства
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Вход
Забравена парола
Регистрация
E-mail:
Текст:
Изпрати